Propojovací optický kabel - FL MM PATCH 5,0 LC-LC - 2901799

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel break-out, skleněné vlákno Multimode 50/125 µm (OM2), zástrčka: LC/ LC, krytí IP20, pro pokládání uvnitř kabelových kanálů nebo rozváděčů, délka: 5 m

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Vaše výhody

  • Propojovací kabel Multimode pro pokládku v interiéru
  • Ideálně se hodí pro použití v rozvodných zařízeních a pro připojení koncových zařízení
  • 2,8 mm jednotlivých prvků z bezhalogenového a samozhášivého materiálu

Obchodní data

Objednací klíč 2901799
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 376 (C-8-2015)
GTIN 4046356634533
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,077 kg
Číslo celní sazby 85447000
Země původu CZ (Česká republika)

PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť