Decentrální V/V přístroj - IBS RL 24 DI 16/8-T - 2836463

Vyobrazení ukazuje variantu IBS RL 24 DI 16/8-LK

Digitální vstupní zařízení pro INTERBUS; Twisted Pair s 500 kBaud, 16 vstupů (24 V DC), přípojka senzorů přes 5pólové dutinky M12, robustní kovové pouzdro, krytí IP 67

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Pro práci v těžkých podmínkách okolního průmyslového prostředí anebo při vysokých nárocích na diagnostiku systému jsou k dispozici moduly INTERBUS Ruggedline. K zajištění široké použitelnosti a připravenosti jsou tyto moduly v pouzdru ze zinkové slitiny v krytí IP67. Díky vysokému odrušení moulů je např. možná i montáž v bezprostřední blízkosti svářecích kleští.
Každý modul Ruggedline je tvořen stavební základnou a modulem elektroniky. Modul elektroniky se na základnu upevňuje nasazením s aretací. Polohu modulu je možno fixovat dvěma šrouby.
Chyby periferních zařízení je možno jednoznačně lokalizovat pomocí rozšířené diagnostiky. Tak např. zkraty napájení snímačů jsou signalizovány ve skupinách po 4 vstupech. Při zkratu na výstupu uvádí signalizace a indikace navíc přímo příslušný výstup. Tyto informace jsou nabídnuty jednotce řízení a jsou zároveň indikovány na modulu.
U modulů s rozhraním pro optické kabely jde schopnost diagnostiky ještě dále. Použitím nejnovější technologie optických kabelů se průběžně zjišťuje kvalita přenosové trasy a regulace výkonu vysílání tento stav optimalizuje Také tyto informace jsou k dispozici jednotce řízení í na modulu. Tyto doplňkové vlastnosti umožňují detekovat mez pozvolného zhoršování přenosové trasy dříve, než se v přenosu vyskytnou chyby popř. dojde k jeho přerušení.
U modulů Ruggedline je fyzické médium sběrnice volitelné. Kromě variant s rozhraním pro optické kabely (polymerní vlákna) jsou v nabídce moduly s rozhraním pro vedení zkroucenými páry. Změna média sběrnice s přechodem z instalovaných optických kabelů na měděné vodiče je možná kdykoli pomocí odpovídajících konektorových adaptérů.
Sběrnice je fyzicky připojena konektory IP67, které do modulů přivádějí signál sběrnice a napájení. Po úpravě délky vedení a osazení konektory se napájecí kabel připojuje v technologii zářezové svorky QUICKON a optický kabel použitím přiložené pomůcky pro úpravu a montáž. Přitom není nutné dodatečné leštění v konektoru.
Optický kabel sběrnice, např. můstkové propojení mezi 2 moduly, kdy úpravu délky kabelu a jeho osazení konektory provádí uživatel sám, musí být alespoň jeden metr dlouhý. Pro kratší kabelové můstkové propojky je nutno použít výhradně kabelové můstkové propojky od firmy Phoenix Contact.

Vaše výhody

  • Robustní kovové pouzdro
  • Rozsáhlé diagnostické funkce
  • Konektor M12 pro periférii
  • Konektor Ruggedline pro INTERBUS, volitelně s optickým vláknem nebo s kroucenou dvojlinkou a napájecím napětím
Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2836463
Ks/bal. 1 ks
Strana katalogu Strana 203 (C-6-2019)
GTIN 4017918185619
Hmotnost/kus (bez obalu) 720,000 g
Číslo celní sazby 85176200
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback