Konstrukční skupina připojení - IBS S5/SL-LB - 2806943

Komunikační konstrukční skupina pro SIMATIC® S5- automatizační přístroje

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Funkční moduly INTERBUS konstrukčních skupin rozhraní PLC
Napojovacími skupinami INTERBUS mohou vyměňovat řídicí jednotky Standard-Siemens-SIMATIC S5 jako účastníci INTERBUS informace s řídicím systémem resp. s druhou řídící jednotkou.
Řídícími stanicemi mohou všechny řídicí jednotky nebo počítače, které jsou k dispozici pro napojovací skupinu INTERBUS. Tím spojuje nyní INTERBUS také jako senzor reálného času /řídicí jednotky sběrnice Aktor a počítače různých výrobců jednoduše a cenově příznivě prostřednictvím signálních adres V/V.
Výměna signálu přes INTERBUS probíhá v reálném čase, tj. INTERBUS může také četným zařízením, dnes ještě jako provedeným jako paralelní signální sběrnice k výměně dat, nahradit dohledový svazek zabezpečeným protokolem sběrnice prostřednictvím standardní V/V konstrukční skupiny. Napojovací skupin mohou být provozovány na všech zásuvných místech V/V řídicí jednotky.
Výhody této jednoduché, na základě V/V úrovně vyvinuté procesní komunikace:
- INTERBUS přenáší data cyklicky v reálném čase a s velkou bezpečností dat,
- INTERBUS spojuje také ve stávajících zařízeních řídicí jednotky prostřednictvím jednoduché V/V sítě.
Přenos dat kanály V/V v reálném čase znamená ale také: Přes INTERBUS spojené řídicí jednotky mohou být napájeny resp. bezproblémově synchronizovány od master ovládání v závislosti na aktuálních stavech procesu s parametry.
Kromě přenosu dat poskytují napojovací skupiny INTERBUS známý komfort INTERBUS
tj. vysokou bezpečnost přenosu na datových vedeních, příkladnou diagnostiku jakož i jednoduché připojení a odpojení jednotlivých konstrukčních skupin odpovídajícím zpracováním alarmu.
V případě chyby je reset konstrukční skupiny od nadřízeného ovládání (master) kdykoliv možný. Napojovací skupiny INTERBUS mohou být provozovány standardními V/V napojovacími konstrukčními skupinami v jednom ovládání.

Obchodní data

Objednací klíč 2806943
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918074982
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,005 kg
Číslo celní sazby 85389091

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť