Vazební člen sběrnice - IBS ST ZF 24 BK RB-T - 2750769

Obrázek znázorňuje variantu IBS ST 24 BK RB-T

Svorka sběrnice INTERBUS-ST, 24 V DC, 9pólová, D-SUB navíc s rozvětvením dálkové sběrnice, 9pólový D-SUB, druh ochrany IP20, zahrnuje: Svorkovou část s pružinovou svorkou a modulární elektronikou

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Svorky sběrnice INTERBUS-ST s dodatečným rozhraním (sběrnice)
Svorky sběrnice s přídavnými rozhraními INTERBUS nabízejí kromě rozšíření modulární vstupní/výstupní stanice s moduly ST ještě možnost připojení dalších účastníků sítě INTERBUS.
Svorka sběrnice IBS ST 24 BK LB-T je ještě navíc vybavena přídavným rozhraním místní sběrnice s 15pólovým zásuvkovým konektorem D-SUB. K tomuto rozhraní lze připojit například vstupní/výstupní moduly ve formě nízké stavby PHOENIX CONTACT a měnič kmitočtu s rozhraním místní sběrnice.
Přídavnou přípojku dálkové sběrnice nabízí IBS ST 24 RB-T. V tomto rozvětvení dálkové sběrnice mohou být připojeny všechna zařízení s rozhraním dálkové sběrnice INTERBUS.
Pro integraci zařízení kompatibilních s přístroji INTERBUS do sítě se světlovodnými vlákny jsou k dispozici vstupní/výstupní svorky sběrnice s dalšími optickými rozhraními.
Všechny svorky sběrnice INTERBUS umožňují separátní odpojení přídavných rozhraní sběrnice. Tím do určité míry přebírají funkce dvou svorek sběrnice v systému INTERBUS a odpovídajícím způsobem jsou obsluhovány i v adresních seznamech a projekčních programech (CMD).
Upozornění: Při sestavování sběrnic, které odbočují od svorek sběrnice, musí být zohledněna topologie, která je podporována napojovacími konstrukčními skupinami INTERBUS.

Vaše výhody

  • Dodatečné vstupy/výstupy on Board
  • Měděná přípojka nebo přípojka světlovodného vlákna
  • Dodatečná rozvětvení dálkové/místní sběrnice
  • Pružinová svorka v technice přímého zapojení

Obchodní data

Objednací klíč 2750769
Ks/bal. 1 ks
GTIN 4017918139766
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,470 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť