Software - IBS AX SWT G4 - 2729541

Software pro řízení a správu, pro ovládání komunikačníh cest společně se softwarovými bloky CMD a softwarovými bloky jiných výrobců.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Nástroj Automation Xplorer (průzkumník automatizace) umožňuje přehled sítě řídících jednotek Master na sběrnici INTERBUS a účastníků PCP na sběrnici INTERBUS i směrem dolů na podřízené sběrnice zapojené do sítě s přístupem po síti Ethernet a sběrnici Interbus. Nástroj Automation Xplorer detekuje všechny komunikační trasy (komunikační reference) k těmto účastníkům. Speciální funkce však spočívá v napojení nástrojů cizích výrobců (např. nástroj k zadávání parametrů pro ovládací řízení sváření) tak, aby bylo možné příslušným účastníkům na sběrnici INTERBUS (např. řízení sváření) zadávat parametry z centrálního místa. Komunikační trasa vypočtená nástrojem Automation Xplorer se předává nástroji cizího výrobce, takže tento nástroj pak může s příslušným přístrojem komunikovat přímo po síti.

Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2729541
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 76 (AX-2005)
GTIN 4017918476113
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,199 kg
Číslo celní sazby 85234920
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť