Řadič - IBS ST 24 RFC-T - 2725529

Remote Field Controller INTERBUS-ST sestávající ze svorkové části se svorkou sběrnice a modulem submaster

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

INTERBUS-ST Remote Field Controller
Pomocí Remote Field Controller pro INTERBUS-ST lze decentrálně a modulárně automatizovat stroje a zařízení. Použití Remote Field Controller dovoluje konstrukci předem testovaných mechanických a elektrických jednotek, které mohou být sestaveny ve stavebnicovém systému pro úplné řešení. Spojením vyzkoušených funkčních jednotek se značně snižuje čas vynaložený na plánování, instalaci a uvedení do provozu. Na základě tohoto principu lze také flexibilně realizovat rozšíření zařízení.
Remote Field Controller IBS ST 24 RFC-T je vlastní INTERBUS Master v konstrukční řadě ST a umožňuje přímou přípojku vstupních/výstupních modulů v provedení ST. Alternativně je tato konstrukční skupina vybavena přípojkou dálkové sběrnice INTERBUS, přes kterou lze připojit libovolné moduly INTERBUS. Modul IBS ST 24 RFC-T dovoluje tímto konstrukci samostatných subsítí INTERBUS, které mohou jednotlivé automatizační úlohy zpracovat samostatně a na sobě nezávisle.
Výměna dat mezi jednotlivými Remote Field Controllery a s překryvnou řídicí jednotkou, např. k synchronizaci, probíhá přes INTERBUS. Přitom není důležité, zda mají být vyměněna krátká časově kritická data procesu nebo komplexní parametrické věty dle potřeby.
Programování s PC WORX
Programování probíhá obecně pomocí automatizačního software PC WORX. Programy jsou vytvářeny v souladu s mezinárodní normou IEC-61131. Download programu probíhá buď přes INTERBUS, nebo místní rozhraní RS-232-C Programy a konfigurační data jsou ukládány v integrované flash paměti odolné vůči nulovému napětí. K remanentnímu ukládání proměnných a příznaků je v nabídce mezi Remote Field Controllery 8 kByte stálá RAM (NVRAM).

Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2725529
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918153854
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,919 kg
Číslo celní sazby 85389091

PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť