Konstrukční skupina připojení - IBS GE 90-70 SC/I-T - 2722849

Žádný obrázek

Napojovací konstrukční skupina, s oddělením potenciálů pro řídicí jednotky GE-Fanuc řady 90-70®

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupiny INTERBUS pro řídicí jednotky GE-Fanuc řady 90-70
Napojovací konstrukční skupina IBS GE 90-70 SC/I-T umožňuje připojení systému INTERBUS k řídicí jednotce GE Fanuc řady 90-70.
GE 90-70 SC nabízí uživateli možnost přiřadit přes INTERBUS decentrální V/V konstrukční skupiny tam, kde jsou v aplikaci potřeba.
Spojení mezi řídicí jednotkou GE Fanuc a napojovací konstrukční skupinou INTERBUS se provádí přímo přes standardní systémový konektor P1 matiční desky řídicí jednotky kompatibilní s VMEbus. Pro výměnu dat mezi INTERBUS a řídicí jednotkou poskytuje napojovací konstrukční skupina datové okno velké 256 kByte.
Jde-li o diagnostické možnosti napojovacích konstrukčních skupin INTERBUS, stojí v popředí také příslovečná flexibilita. Systémová diagnostika INTERBUS je přirozeně dostupná přes software uživatelského programu pro dosažení co možná nejvíce aplikačně blízkého zobrazení přes standardní vizualizační software. Navíc je pro úlohy servisu a údržby na místě k dispozici vizuální diagnostika.
Zařízení specifickou parametrizaci systému INTERBUS, resp. napojovací konstrukční skupiny lze uložit do výměnné parametrizační paměti ve formátu PCMCIA centrálně na napojovací konstrukční skupině.
Pro vytvoření parametrických dat je pro provozní systém Windows v nabídce komfortní software IBS CMD SWT G4. IBS CMD SWT G4 nabízí jako univerzální software navíc k parametrizaci, konfiguraci a dokumentaci zařízení diagnostiku jednotlivých účastníků a celkového systému INTERBUS. Kromě toho lze v běžícím provozu zařízení vizualizovat stavy periferií připojených účastníků INTERBUS.

Obchodní data

Objednací klíč 2722849
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918141196
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,672 kg
Číslo celní sazby 85389091

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť