Propojovací vazební modul - IBS CT 24 IO GT-LK - 2719577

Vazební modul (brána), V/V vazební modul pro dva systémy INTERBUS, 24 V DC, optická přípojka dálkové sběrnice, krytí IP20, s optickou přípojkou dálkové sběrnice

Cena:

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

INTERBUS-CT vazební modul(brána) pro dva systémy INTERBUS
Vazební moduly INTERBUS-CT spojují dva systémy INTERBUS na vstupní/výstupní úrovni. Odpovídají ve své funkci dvěma normálním V/V modulům, jejichž výstupy a výstupy jsou křížově propojeny. Tak lze mezi dvěma libovolnými řídicími jednotkami vyměňovat přes INTERBUS obousměrně data až do objemu deseti slov (160 bitů) za cyklus. Šířka dat je proměnná mezi jedním bytem a deseti slovy konfigurovatelná otočným vypínačem (konfigurace bytu je možná pouze u 4. generace ). Vybrané datové slovo (datový byte) se zobrazí na sedmisegmentovém displeji.
Konstrukční skupiny jsou instalovány přímo v dálkové sběrnici INTERBUS. Přípojka sběrnice se provede u modulu IBS CT 24 IO GT-T svornicí MINI-COMBICON. Varianta světlovodných vláken IBS CT 24 IO GT-LK disponuje zásuvkovým konektorem F-SMA.
Moduly mají potenciálově oddělené směry sběrnice, jakož i redundantní napájení přívodem 24 V napětí.
K zobrazení signálních stavů slouží 16 stavových LED, které jsou přiřazeny každému směru sběrnice.
Tlačítkem, které se nachází na modulu může být zobrazeno aktuální výstupní slovo neb výstupní byte každé dálkové sběrnice. Přitom jsou výstupní informace jedné sběrnice vstupními informace sběrnice druhé.

Obchodní data

Objednací klíč 2719577
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918132262
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,415 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT s.r.o.

Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava
+421 2 3210 1470

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť