novinka

Programová / konfigurační paměť - SD FLASH 2GB APPLIC A 61850 - 2400436

Programová a konfigurační paměť, výměnná, 2 GByte s licenčním klíčem proIEC 61850 komunikaci a knihovny funkčních bloků, např. funkce SNMP, SQL, Wireless, Motion atd.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Programová a konfigurační paměť pro uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC, s licenčním klíčem k používání komunikace IEC 61850.
Obsažen je rovněž licenční klíč pro aktivaci dalších knihoven funkčních bloků.
Jednotlivé funkční bloky od společnosti Phoenix Contact, jako např. z SQL a SNMP Library nebo Resy+, jsou vybaveny licenčním postupem.
To znamená, že pro každou řídicí jednotku, na které mají být použity moduly podléhající licenci, je třeba uhradit poplatek.
Moduly přiložené k runtime licenci jsou uložené v řídicí jednotce nebo jsou použitelné omezenou dobu v demo-režimu.
Příklady pro funkční bloky s nutností úhrady licence:• regulačně technické základní funkce pro regulátory PID s konstantou zpoždění v podílu D,• přenos dat mezi řídicí jednotkou a databází SQL s událostmi řízeným přístupem k tabulkám prostřednictvím komunikace SQL a Data Manipulation Language (DML),• IT knihovna k rozeslání e-mailů funkcí SMTP, s klientem DHCP, DNS a funkcí klienta FTP• bezpečná, na události zaměřená a cenově příznivá kontrola všech decentrálních zařízení přes Ethernet i sériová rozhraní
Respektujte prosím uvedené výkonové parametry své řídicí jednotky (řídicích jednotek) a zkontrolujte vhodnost pro jejich aplikaci.
Pro uživatele, kteří nechtějí používat funkce webMI, je v nabídce programová a konfigurační paměť alternativně i bez licence.

Vaše výhody

  • Programová a konfigurační paměť, výměnná, pro komunikaci IEC 61850 s licenčním klíčem pro knihovny funkčních bloků.
  • Uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC
  • Licenční klíč pro komunikaci IEC 61850 s knihovnami funkčních bloků

Obchodní data

Objednací klíč 2400436
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 78 (C-6-2017)
GTIN 4055626047508
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,007 kg
Číslo celní sazby 85235190
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470
  • Vytvořit PDF
  • odporučiť
  • Feedback

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť