Na všechny tiskové zprávy

Nové měřicí převodníky napětí DC

16.11.2015

Měřicí převodník napětí MACX MCR-VDC  

Nové měřicí převodníky napětí pro úpravu signálu

S novými měřicími převodníky napětí MACX MCR-VDC lze měřit stejnosměrná napětí až do 660 V DC a převádět je na normované analogové signály.

Moduly lze použít i v uzemněných obvodech až do maximálního napětí. V souladu s ustanoveními o bezpečnosti v normě IEX 61010 nabízejí zesílenou izolaci na základě přítomných vzdušných drah a drah plazivých proudů na desce plošných spojů. Měřicí převodník DC je k dostání volitelně s připojením push-in nebo se šroubovým připojením. Produkt se konfiguruje pomocí snadno dostupného DIP přepínače na vrchní straně pouzdra. Kromě osmi volitelných rozsahů měření napětí je zde možné nastavit také požadovaný normovaný signál. Odstupňované rozsahy měření začínají na 0 až 24 V DC a dosahují až 0 až 550 V DC. S doladěním Zero/Span kolísají rozsahy měření vždy o ± 20 %, což rozsah měření zvyšuje na 660 V DC. Doladění se provádí bez použití nástrojů pomocí kolečka Teach In na vrchní straně modulu. Normovaný signál tak díky tomu vždy dosáhne maximální hodnoty bez ohledu na výši přilehlého měřeného napětí.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť