Spät´ na přehled

Runtime systémy IEC 61131

Řídicí systémy musí být stále výkonnější, aby byly schopny přesněji řídit a synchronizovat průběhy a kroky zpracování. Moderní architektury procesorů nabízí nezbytný počítačový výkon. S runtime systémy od společnosti Phoenix Contact vytvoříte na tomto základě řídicí jednotky IEC 61131, které odpovídají i nejnáročnějším požadavkům.

Softwarová vývojová sada (SDK) ProConOS embedded CLR

Přehled systému ProConOS embedded CLR  

ProConOS embedded CLR – otevřený runtime systém IEC 61131-Control

Softwarová vývojová sada (SDK) ProConOS eCLR dovoluje přizpůsobení runtime systému specifickému hardwaru. Pro výrobce řídicích jednotek existuje možnost vytvoření a konfigurace dodatečných specifických funkcí.

Bez ohledu na to, zda s podřazeným operačním systémem či bez něho, ProConOS embedded CLR poskytuje všechny funkce, které jsou zapotřebí k realizaci úplné řídicí jednotky na základě vestavěné platformy: od schopnosti multitaskingu přes podporu událostí systému až po přípravu přístrojového rozhraní pro uvedení do provozu, debugging a monitoring. ProConOS embedded CLR SDK je k dispozici pro velké množství CPU a operačních systémů v reálném čase.

Spät´ na horu

Runtime systém ProConOs embedded CLR

Softwarový balíček Runtime systém ProConOs embedded CLR  

Mnohostranný výkonný balíček

ProConOS embedded CLR je otevřený runtime systém IEC 61131-Control pro různé úlohy automatizace, např. PLC, PAC, Motion Control, CNC, aplikace robotiky a senzoriky.

Použitím mezinárodně normovaného Microsoft Intermediate Language (CIL podle IEC/ISO 23271) jako přístrojového rozhraní lze ProConOS embedded CLR programovat v C# a v IEC 61131.

Spät´ na horu

ProConOS embedded CLR Single-Chip

Softwarový balíček ProConOS embedded CLR Single-Chip  

Prostorově úsporné a cenově výhodné

ProConOS embedded CLR (eCLR) je k dispozici i pro single čip architektury. Kód řídicí jednotky je přitom možné vyvolat přímo z paměti flashe (execution-in-place). Proto není zapotřebí žádná dodatečná externí paměť RAM pro zpracování řídicího programu. Technologie Execution-in-Place je výkonné a cenově výhodné řešení pro řešení řídicí jednotky na systému on-Chip-Designs.

Spät´ na horu

ProConOS embedded CLR Soft PLC

Softwarový balíček ProConOS eCLR Soft PLC  

PC jako řídicí jednotka v reálném čase

ProConOS embedded CLR (eCLR) poskytuje runtime prostředí PLC IEC 61131 s tvrdým reálným časem. To umožňuje vývoj výkonné řídicí jednotky na základě hardwaru založeného na PC. Pro programování lze využít jazyky IEC 61131 i C#. Použitím operačního systému v reálném čase, jako doplnění operačního systému Windows, nabízí řešení multitaskingové funkce s dobami cyklu ležící hlubokou pod jednou milisekundou. Jitter leží v jednomístném rozsahu mikrosekund s extrémně rychlým provedením kódu značně pod jednou mikrosekundou (1000řádkový kód).

Spät´ na horu

ProConOS embedded CLR Visual Studio

Softwarový balíček ProConOS eCLR Visual Studio  

Extrémně flexibilní díky vyššímu programovacímu jazyku

ProConOS embedded CLR (eCLR) lze programovat v MULTIPROG s programovacími jazyky IEC 61131-3 a ve Visual Studio s .NET-Hochsprache C# orientovaným na objekt.

Funkční bloky a funkce zapsané v C# lze využít v programovacím systému. Za tímto účelem se instaluje Add-In pro Visual Studio, které je připraveno ve Visual Studio Assembly Templates. Na tomto základě se vytváří knihovny MULTIPROG. Pro průběžné nastavování nabízí Visual Studio rozhraní pro dohled a vyhledávání chyb. Patří sem i online zobrazení hodnot proměnných, platnosti a přepsání, bodů přerušení a OPC tagů.

Spät´ na horu

ProConOS embedded CLR s PROFINET

Softwarový balíček ProConOS eCLR s PROFINET  

Integrovaná podpora PROFINET

Prostředí ProConOS eCLR podporuje i komunikační zásobníky PROFINET od společnosti Phoenix Contact Software. Lze je využít pro implementaci řadičů PROFINET a/nebo PROFINET Devices. Výkonná softwarová architektura systému umožňuje výměnu dat s až 100 přístroji PROFINET za jednu milisekundu.

Spät´ na horu

Stažení demoverze softwaru

Pomocí následujícího tlačítka se dostanete do oblasti Download pro demoverzi softwaru z oblasti IEC 61131 Control.

Spät´ na horu

Spät´ na přehled
Další informace
Soubory ke stažení

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť