Spät´ na přehled

Ovládání světla a žaluzií

Řízení osvětlení pomocí DALI

Inteligentní řízení osvětlení pomocí systémů DALI  

Inteligentní řízení osvětlení pomocí systémů DALI

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) je zavedený standard v automatizaci budov a digitální rozhraní pro elektronické předřadné přístroje (svítidla).

Společnost Phoenix Contact nabízí různé hardwarové a softwarové produkty pro provozování systémů DALI. Využijte i Vy velké množství výhod:

  • nízké náklady na propojení
  • jednoduché programování
  • inteligentní řízení osvětlení: individuální nebo skupinové ovládání světel
  • možné propojení s řízením budovy
  • kompatibilní se sběrnicí
  • řízení nejrůznějších osvětlovacích prostředků a světelných scénářů až po regulační obvody konstantního osvětlení

Jednoduchá integrace bezdrátových modulů EnOcean

Jednoduchá integrace bezdrátových modulů EnOcean  

Jednoduchá integrace bezdrátových modulů EnOcean

Chcete realizovat bezdrátové řízení osvětlení a ovládání žaluzií? Nebo chce instalovat prostorové snímače pro aplikace topení, větrání a klimatizace bez pokládky kabelů? Bezdrátové moduly EnOcean jsou potom tím optimálním řešením. Tyto moduly jsou koncové přístroje, které fungují bez kabelů a bez baterií.

Umožňuje to kombinace obzvlášť malých převodníků energie, maximálně úsporné elektroniky a spolehlivé bezdrátové techniky: Řešení snímačů pro energeticky efektivní budovy a inovativní průmyslovou techniku.

Společnost Phoenix Contact nabízí hardwarová a softwarová řešení, která umožňují vybudování a optimální využívání automatizace budov s přístroji EnOcean.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť