Lodě

Lodě

Bezpečnost na palubě

Spolehněte se na certifikovaná řešení od společnosti Phoenix Contact pro použití na palubě a pod ní.

Spät´ na Aplikace a řešení

Kategorie

 • Můstky
  Můstky

  Phoenix Contact nabízí řešení pro lodní můstky střižená na míru od redundantního řešení ovládání až po námořní ovládací a dohledové přístroje.

 • Strojovna
  Strojovna

  Phoenix Contact zajišťuje s redundantními systémy vysoce dostupný a efektivní provoz motorů a pohonů.

 • Nákladní prostor
  Nákladní prostor

  Phoenix Contact nabízí řešení pro nákladní prostor – od ovládání osvětlovacích systémů před hydrauliku až po řízení nádrže a balastní vody.

 • Plavební komory
  Plavební komory

  Signalizační osvětlení a automatizační technika od společnosti Phoenix Contact zaručují bezpečný a cenově výhodný provoz plavebních komor.

Nákladní lodě, dopravní lodě, speciální lodě, jachty nebo trajekty: Phoenix Contact dodává řešení střižená na míru založená na rozsáhlém produktovém spektru.

Od monitoringu zásobníků přes spalování odpadků a přípravu vody až po měření výkonu zajišťují naše systémy ve všech oblastech použití bezproblémové ovládání a přenos dat. Bez ohledu na to, zda s kabely nebo bezdrátově: Nabízíme výkonná a spolehlivá řešení i pro drsné podmínky, která se zkouší a potvrzují podle všech relevantních lodních schválení.

Přehled: Lodě

Přehled: Lodě

Řešení ovládání a dohledu zajištěná proti výpadku pro spolehlivý provoz lodě

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť