Ropa a plyn

Ropa a plyn

Maximální efektivita, minimální prostoje

Automatizujte svoje zařízení bezpečně i do budoucna s produkty a řešeními od společnosti Phoenix Contact.

Spät´ na Riešenie

Kategorie

 • Aplikace a řešení
  Aplikace a řešení

  Phoenix Contact nabízí flexibilně rozšířitelná komplexní řešení pro optimalizaci procesů v oblastech Upstream, Midstream a Downstream i pro Onshore i Offshore.

 • Produkty
  Sortiment produktů

  Phoenix Contact nabízí široké spektrum spojovací a automatizační techniky pro použití v ropném a plynařském průmyslu.

 • Reference
  Reference

  Podporujeme vás po celém světě s robustními a spolehlivými komponenty a řešeními při realizaci ropných a plynových projektů.

 • Servis a podpora
  Servis a podpora

  Služby společnosti Phoenix Contact vás profesionálně podporují při plánování, výrobě, provozu nebo údržbě vašich zařízení.

Paul Maluck, Global Industry Manager  

Paul Maluck, Global Industry Manager

„Ropný a plynárenský průmysl se mění: výrobci i provozovatelé musí zvyšovat efektivitu svých zařízení. Pro automatizaci zčásti již zastaralých zařízení pro těžbu, přepravu a zpracování ropy a plynu s perspektivou do budoucna nabízí společnost Phoenix Contact rozsáhlé portfolio rozhraní mezi úrovní ovládání a pole.

S flexibilně rozšířitelnými komplexními řešeními z technologie ovládacího řízení, security, bezpečnostních komponent a komponent Ex-i, přepěťové ochrany a oborového softwaru vyrábíte efektivněji a minimalizujete prostoje.“

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava
+421 2 3210 1470

Servis

Stahování z internetu

Táto webová stránka používa súbory cookies, pokračovaním v prezeraní stránok súhlasite s našou cookie politikou. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

zavrieť