Produktlista patchkablar och kablar

Filter

181 Träffar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkännande

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_SIGNAL_TYPE_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Signaltyp

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_POSITIONS_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CABLE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=]

FO-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM2, kontakt: LC / LC, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400621

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM3, kontakt: LC / LC, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM4, kontakt: LC / LC, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM2, kontakt: LC/SC-duplex, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400673

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM3, kontakt: LC/SC-duplex, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM4, kontakt: LC/SC-duplex, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM2, kontakt: LC / SC-RJ, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ02/2 - 1400683

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM3, kontakt: LC/SC-RJ, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM4, kontakt: LC / SC-RJ, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

FO-patchkabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Konfektionerad fiberoptikkabel, zipcord-kabel, glasfiber multimode 50/125 μm, OM2, kontakt: SC-duplex/SC-duplex, skyddsklass: IP20, för kablage i kabelkanaler eller kopplingsskåp, längd: 2 m

181 Träffar

PHOENIX CONTACT AB

Linvägen 2
S-14144 Huddinge
+46 (0)8 - 608 64 00

Denna webbplats använder cookies, genom att fortsätta surfa på webbplatsen godkänner du vår användning av cookies.
Läs vår sekretesspolicy för mer information.

Stäng