Produktlista kontakter

Filter

62 Träffar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkännande

Fiberoptisk kontakt - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20-PN - 1404087

Fiberoptisk kontakt, SC-RJ, IP20, duplex, med snabbanslutningsteknik, för PROFINET, för PCF-fiber 200/230 μm, för enkelledardiameter 2,2 mm

Fiberoptisk kontakt - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20 - 1654866

Fiberoptisk kontakt, SC-RJ, IP20, duplex, med snabbanslutningsteknik, för PCF-fiber 200/230 μm, för enkelledardiameter 2,9 mm

Fiberoptisk kontakt - VS-SCRJ-POF-FA-IP20 - 1654879

Fiberoptisk kontakt, IP20, duplex, med snabbanslutningsteknik, för polymerfiber 980/1000 μm, för enkelledardiameter 2,2 mm

Fiberoptisk kontakt - VS-SCRJ-GOF-FA-IP20 - 1657070

Fiberoptisk kontakt, SC-RJ, IP20, duplex, med snabbanslutningsteknik, för glasfiber Multimode 50/125 μm, för enkelledardiameter 2,9 mm

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCRJ-GOF-MM - 1411290

SC-RJ-kontakt, med långt böjskydd, för Multimode 50/125 μm, beige

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC - 1411291

SC-RJ-kontakt, med långt böjskydd, för Singlemode 9/125 μm, PC-slipning, blå

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCDU-GOF-MM - 1411292

SC-Duplex-kontakt, med långt böjskydd, för Multimode 50/125 μm, beige

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCRJ-GOF-MM/10 - 1411300

SC-RJ-kontakt, med långt böjskydd, Multimode 50/125 μm, beige, ekonomipack: 10 styck

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC/10 - 1411301

SC-RJ-kontakt, med långt böjskydd, för Singlemode 9/125 μm, PC-slipning, blå, ekonomipack: 10 styck

Fiberoptisk kontakt - FOC-C-SCRJ-PCF - 1411304

SC-RJ-jackbar anslutning, med böjskydd, för PCF-fiber 200/230 μm, resp. 50/ 200/230 μm och 62,5/200/230 μm

62 Träffar

PHOENIX CONTACT AB

Linvägen 2
S-14144 Huddinge
+46 (0)8 - 608 64 00

Denna webbplats använder cookies, genom att fortsätta surfa på webbplatsen godkänner du vår användning av cookies.
Läs vår sekretesspolicy för mer information.

Stäng