Mediemodul - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

E-nummer: 5171209

FastEthernet SFP-WDM-modul för överföring upp till maximalt 20 km på en fiber med en våglängd på 1550/1310 nm.

Pris:

Översikt

Tekniska data

Godkännanden

Nedladdningar

Artikelbeskrivning

SFP-WDM-Modul med en dataöverföringshastighet på 100 MBit/s vid en våglängd på 1310/1550 nm och ett maximalt överföringsavstånd på 20 km.

Affärsmässiga uppgifter

Beställningsnyckel 2702438
Förpackningsenhet 1 st
Försäljningskod 32DNNN -
GTIN 4055626189147
Vikt per styck (exklusive förpackning) 32,300 g
Tullnummer 85176200
Ursprungsland TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT AB

Linvägen 2
S-14144 Huddinge
+46 (0)8 - 608 64 00
  • Skapa PDF
  • Rekommendera
  • Feedback

Denna webbplats använder cookies, genom att fortsätta surfa på webbplatsen godkänner du vår användning av cookies.
Läs vår sekretesspolicy för mer information.

Stäng