Produktlista managed-switchar för PROFINET klass B

Filter

18 Träffar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Funktion

  • Ytterligare tillval
    Stäng

    Funktion



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkännande

  • Ytterligare tillval
    Stäng

    Godkännande



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_SPEED_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_CU_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_AMBIENT_TEMPERATURE_OPERATION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Omgivningstemperatur (drift)

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMN 6TX/2FX - 2989543

Smart Managed Narrow switch (SMN) med sex 10/100 Mbit/s RJ45-portar och två 100 Mbit/s multimode LWL-portar i SC-format

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMN 6TX/2FX SM - 2989556

Smart Managed Narrow switch (SMN) med sex 10/100 Mbit/s RJ45-portar och två 100 Mbit/s singlemode LWL-portar i SC-format

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 8TX - 2989226

Ethernet Smart Managed Compact-switch med åtta 10/100 Mbit/s RJ45-portar

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 8GT - 2891123

Ethernet Smart Managed Compact-switch med åtta 10/100/1000 Mbit/s RJ45-portar

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 6TX/2SFP - 2989323

Ethernet Smart Managed Compact-switch med sex 10/100 Mbit/s RJ45-portar och två 1000 Mbit/s SFP-slots

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 6GT/2SFP - 2891479

Ethernet Smart Managed Compact-switch med sex 10/100/1000 Mbit/s RJ45-portar och två 1000 Mbit/s SFP-slots

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 16TX - 2700996

Ethernet Smart Managed Compact switch med 16 10/100 Mbit/s RJ45 portar

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 14TX/2FX - 2700997

Ethernet Smart Managed Compact switchar med 14 10/100 Mbit/s RJ45 portar och två 100 Mbit/s FX-SC multimode portar

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 14TX/2FX-SM - 2701466

Ethernet Smart Managed Compact switchar med 14 10/100 Mbit/s RJ45 portar och två 100 Mbit/s FX-SC singlemode portar

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 4TX-PN - 2989093

Ethernet Smart Managed Compact-switch med fyra 10/100 Mbit/s RJ45-portar, PROFINET-läge förinställt

18 Träffar

PHOENIX CONTACT AB

Linvägen 2
S-14144 Huddinge
+46 (0)8 - 608 64 00

Denna webbplats använder cookies, genom att fortsätta surfa på webbplatsen godkänner du vår användning av cookies.
Läs vår sekretesspolicy för mer information.

Stäng