Listă de produse Managed Switches

Filtru

119 rezultate

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Function

  • Mai multe opțiuni
    Închidere

    Function



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Approval

  • Mai multe opțiuni
    Închidere

    Approval



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_SPEED_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_CU_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_AMBIENT_TEMPERATURE_OPERATION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Ambient temperature (operation)

  • Mai multe opțiuni
    Închidere

    Ambient temperature (operation)



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Degree of protection

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2205 - 2702326

Managed Switch 2000, 5 RJ45 ports 10/100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2208 - 2702327

Managed Switch 2000, 8 RJ45 ports 10/100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX - 2702328

Managed Switch 2000, 7 RJ45 ports 10/100 Mbps, 1 SC multi-mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX SM - 2702329

Managed Switch 2000, 7 RJ45 ports 10/100 Mbps, 1 SC single mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX - 2702330

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SC multi-mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM - 2702331

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SC single mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX ST - 2702332

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 ST multi-mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM ST - 2702333

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 ST single mode 100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2204-2TC-2SFX - 2702334

Managed Switch 2000, 4 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SFP ports 100 Mbps, 2 Combo ports 10/100 Mbps, degree of protection IP20

nou

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2SFX - 2702969

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SFP ports 100 Mbps, degree of protection IP20

119 rezultatele

PHOENIX CONTACT SRL

Floreasca Business Park
Calea Floreasca 169 A,
Corp A, Etaj 8,
București, România,
RO-014459
0040 21 350 88 12
0040 21 350 88 13

Acest website folosește cookie-uri. Prin continuarea vizualizării site-ului nostru acceptați politicile noastre referitoare la cookie-uri. Pentru mai multe informații citiți politica noastră de confidențialitate.

Închidere