Spre toate informațiile de presă

Preconfecționate, pentru cele mai înalte cerințe.

03.02.2017

Racorduri de cabluri de 19 pentru fibre OM2 şi OM4  

Pregătite pentru matisare pe loc: racorduri de cabluri de 19” preconfigurate pentru fibre OM2 și OM4

Phoenix Cotact vine acum cu noile racorduri de cabluri de 19” pentru cablarea de date pe bază de fibră optică a tablourilor de distribuție sau a centrelor de calcul.

Racordurile de cabluri pentru clasele de fibre OM2 şi OM4 dispun de un sertar care poate fi deschis pe partea frontală cu 12 sau 24 de conexiuni LC Duplex. Amorsele de fibră optică cconduse în casetele de matisare sunt codate cromatic, fiecare în parte, pentru a facilita asociarea cu conexiunile frontale. Protocoalele individuale de măsurare evidențiază atenuările la intrare și la retur la reflux ale fiecărei amorse, astfel încât cutiile premontate din tablă de oțel sunt gata pe loc pentru matisare.


PHOENIX CONTACT ROMANIA

Splaiul Unirii 165
Timpuri Noi Square
TNO1, Etaj 1
Bucuresti 030133
+40 21 350 88 12 - 3
+40 37 448 56 32 - 7

Acest website folosește cookie-uri. Prin continuarea vizualizării site-ului nostru acceptați politicile noastre referitoare la cookie-uri. Pentru mai multe informații citiți politica noastră de confidențialitate.

Închidere