Media module - FL SFP WDM10-SET - 2702442

Gigabit SFP WDM set for transmission up to a maximum of 10 km on a single fiber with a wavelength of 1310/1550 nm.

Preț:

Prezentare generală

Date tehnice

Aprobări

Descărcări

Descriere articol

SFP WDM module set with a data transmission speed of 1000 Mbps, a wavelength of 1310/1550 nm, and a maximum transmission length of 10 km.

Date comerciale

Cod comandă 2702442
Unitate de ambalare 1 buc
Instrucțiuni Produs la comandă (nereturnabil)
Pagina de catalog Pagina 425 (C-6-2017)
GTIN 4055626208299
Greutate pe bucată (fără ambalaj) 64,300 g
Cod tarif vamal 85176200
Țara de origine TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT SRL

Floreasca Business Park
Calea Floreasca 169 A,
Corp A, Etaj 8,
București, România,
RO-014459
0040 21 350 88 12
0040 21 350 88 13
  • Creare PDF
  • Recomandare
  • Feedback

Acest website folosește cookie-uri. Prin continuarea vizualizării site-ului nostru acceptați politicile noastre referitoare la cookie-uri. Pentru mai multe informații citiți politica noastră de confidențialitate.

Închidere