Lista produktów – akcesoria

Filtr

32 trafień

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Aprobata

  • Dalsze opcje
    Zamknij

    Aprobata



Moduł medialny - FL SFP SX - 2891754

Gigabitowy moduł SFP do transmisji danych na odległość do 1 km o długości fali 850 nm.

Cena: 166,40 EUR / 1
nowość

Moduł medialny - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabitowy moduł SFP do transmisji danych na odległość do 2 km o długości fali 1310 nm.

Cena: 260,00 EUR / 1

Moduł medialny - FL SFP LX - 2891767

Gigabitowy moduł SFP do transmisji danych na odległość do 30 km o długości fali 1310 nm.

Cena: 332,80 EUR / 1

Moduł medialny - FL SFP LH - 2989912

Gigabitowy moduł SFP do transmisji danych na odległość do 80 km o długości fali 1550 nm.

Cena: 1996,73 EUR / 1

Moduł medialny - FL SFP FX - 2891081

Moduł wtykowy o wąskim typie obudowy zapewnia interfejs światłowodowy o prędkości przesyłu wynoszącej 100 MBit/s przy długości fali 1310 nm (długa).

Cena: 134,16 EUR / 1

Moduł medialny - FL SFP FX SM - 2891082

Moduł wtykowy o wąskim typie obudowy zapewnia interfejs światłowodowy o prędkości przesyłu wynoszącej 100 MBit/s przy długości fali 1310 nm (długa).

Cena: 171,59 EUR / 1

Moduł medialny - FL SFP GT - 2989420

Gigabitowy moduł SFP do transmisji na odległość do 100 m.

Cena: 260,00 EUR / 1
nowość

Moduł medialny - FL SFP FE WDM20-A - 2702437

Moduł WDM SFP FastEthernet do transmisji danych na odległość do 20 km jednym światłowodem o długości fali 1310/1550 nm.

Cena: 389,98 EUR / 1
nowość

Moduł medialny - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

Moduł WDM SFP FastEthernet do transmisji danych na odległość do 20 km jednym światłowodem o długości fali 1550/1310 nm.

Cena: 389,98 EUR / 1
nowość

Moduł medialny - FL SFP FE WDM20-SET - 2702439

Zestaw WDM SFP FastEthernet do transmisji danych na odległość do 20 km jednym światłowodem o długości fali 1310/1550 nm.

Cena: 779,98 EUR / 1
32 Trafienia

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij