śląskie

Dystrybutorzy autoryzowani

Eltron www.eltron.plDane teleadresowe
EltronWrocław

Plac Wolności 7B
50-071 Wrocław

Telefon: 71/ 343 97 55
Fax: 71/ 344 11 41
E-mail: eltron@eltron.pl

Doradca techniczno-handlowyPiotr Nowakowski
Tel. kom.: +48 668 179 442
E-mail: piotr.nowakowski@eltron.pl
FEGA www.fega.com.plDane teleadresowe
FegaKatowice

al. Roździeńskiego 190B
40-203 Katowice

Telefon: 32/ 35 83 740
Fax: 32/ 35 83 741
E-mail: katowice@fega.com.pl

NO-EL www.no-el.plDane teleadresowe
No-elKatowice

al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice

Telefon: 32/ 203 91 37
Fax: 32/ 608 09 55
E-mail: no-el@no-el.pl

Alfa-Elektro www.alfaelektro.plDane teleadresowe
Alfa-elektroBielsko-Białaul.Traugutta 23
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 33/ 828 25 60
Fax: 33/ 829 61 30
E-mail: bielsko@alfaelektro.pl
Bytomul. Siemianowicka 99
41-902 Bytom
Telefon: 32/ 283 10 94
Fax: 33/ 395 80 68
E-mail: bytom@alfaelektro.pl
Cieszynul. Frysztacka 89
43-400 Cieszyn
Telefon: 33/ 851 14 11
Fax: 33/ 851 18 08
E-mail: cieszyn@alfaelektro.pl
Częstochowaul. Dojazdowa 2
42-200 Częstochowa
Telefon: 34/ 365 83 49
Fax: 34/ 365 82 81
E-mail: czestochowa@alfaelektro.pl
Dąbrowa Górniczaul. Tworzeń 130
41-303 Dąbrowa Górnicza
Telefon: 32/ 260 04 97
Fax:. 32/ 260 01 98
E-mail: katowice@alfaelektro.pl
Gliwiceul. Chorzowska 113
44-100 Gliwice
Telefon: 32/ 276 27 89
Fax. 32/ 373 78 61
E-mail: gliwice@alfaelektro.pl
Jastrzębie-Zdrójul. Armii Krajowej PHU (Pawilon Handlowo-Usługowy) 5
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Telefon: 32/ 470 50 56
Fax. 32/ 471 00 95
E-mail: jastrzebie@alfaelektro.pl
Katowiceul. Obr. Westerplatte 81
40-335 Katowice
Telefon: 32/ 789 64 41 ..44
Fax: 32/ 789 64 59
E-mail: katowice@alfaelektro.pl
LubliniecPlac Kościuszki 15
42-700 Lubliniec
Telefon: 34/ 353 00 94
Fax.: 34/ 353 00 94
E-mail: lubliniec@alfaelektro.pl
Pszczynaul. Bieruńska 19A
43-200 Pszczyna
Telefon: 32/ 447 43 13
E-mail: pszczyna@alfaelektro.pl
Racibórzul. Częstochowska 8
47-400 Racibórz
Telefon: 33/ 777 43 39, 777 43 18
E-mail: raciborz@alfaelektro.pl
Ruda Śląskaul. Zabrzańska 24
41-700 Ruda Śląska
Telefon: 32/ 771 61 53
Fax: 32/ 248 10 45
E-mail: ruda@alfaelektro.pl
Rybnikul. Przemysłowa 8
44-203 Rybnik
Telefon: 32/ 476 37 76
Fax: 32/ 476 26 26
E-mail: rybnik@alfaelektro.pl
Sosnowiecul. Rynek 22
41-208 Sosnowiec
Telefon: 32/ 266 70 53
Fax: 32/ 297 70 23
E-mail: sosnowiec@alfaelektro.pl
Tarnowskie Góryul. Legionów 3
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon: 32/ 384 20 56
Fax: 32/ 384 20 64
E-mail: katowice@alfaelektro.pl
Tychyul. Powstańców 62
43-100 Tychy
Telefon: 32/ 227 57 28
Fax: 32/ 219 85 57
E-mail: tychy@alfaelektro.pl
Zawiercieul. Spacerowa 8
42-400 Zawiercie
Telefon: 32/ 677 30 46
Fax: 32/ 670 20 26
E-mail: zawiercie@alfaelektro.pl

Kontakt

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o
ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410
Formularz kontaktowy

PHOENIX CONTACT Wielkopolska sp. z o.o.
ul. Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
061/ 44 35 500

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj informacje o produktach, wydarzeniach i nowościach Phoenix Contact.

Zapisz się na newsletter
Zapisz się na newsletter

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij