Light+Building 2018

Light+Building 2018

18.–23.03.2018 we Frankfurcie
Hala 11.0, stoisko D70

Zapraszamy do odwiedzenia Phoenix Contact na wiodących światowych targach oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków.

Z niecierpliwością czekamy na targi w marcu 2018. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące tegorocznej tematyki.

Bądź naszym gościem na targach Light+Building 2018. Porozmawiaj z naszymi ekspertami oraz poznaj innowacje i technologie Phoenix Contact. Od instalacji budynku po systemy zarządzania budynkiem i doradztwo energetyczne – kreatywne rozwiązania w drodze do inteligentnego świata.

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się w dniach 18.–23.03.2018 na targach Light+Building w hali 11.0 na stoisku D70.

Opis
Mapka terenu Light+Building [PDF, 0,18 MB]

Bądź naszym gościem

Odbierz bezpłatny bilet wstępu. W tym celu wypełnij poniższy formularz. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas indywidualny kod, za pomocą którego na stronie internetowej Light+Building 2018 odbierzesz swój bilet. Oferta jest ograniczona i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Główne tematy 2018

Warsztat na stoisku Phoenix Contact na targach Light and Building  

W naszym warsztacie będzie można przetestować produkty

Na naszym stoisku zaprezentujemy specjalne produkty i rozwiązania – od zasilania do samego sterownika, poprzez kompletne koncepcje ochrony przed przepięciami, po systemy zarządzania budynkiem i doradztwo energetyczne.

W naszym warsztacie będzie można wypróbować samodzielnie łatwą i bezpieczną obsługę naszych produktów. Przekonasz się tu również o prostocie naszego systemu zarządzania budynkiem. Nasi eksperci chętnie zaprezentują przykłady kompleksowych rozwiązań do instalacji wewnętrznych i przemysłowych.

Projektowanie, instalacja, eksploatacja czy utrzymanie ruchu – na naszym stoisku na targach Light+Building zaprezentujemy odpowiednie rozwiązania do każdego zastosowania.

Ponadto na naszym stoisku można spodziewać się specjalnych promocji cenowych na narzędzia, urządzenia ochrony przed przepięciami i bloki rozdzielcze, które od pierwszego dnia targów można zamawiać wygodnie za pośrednictwem dystrybutora.

Odwiedź Phoenix Contact w dniach 18.–23.03.2018 na targach Light+Building w hali 11.0 na stoisku D70.

Przeprowadzimy Cię przez proces cyfryzacji automatyki budynków.

Pokażemy Ci, w jaki sposób można wykorzystać cyfrowe dane budynku do tworzenia wartości dodanej dla użytkowników i operatorów inteligentnych budynków. Jednocześnie pozwoli to na minimalizację kosztów cyklu życia budynków. Nasze rozwiązania upraszczają proces projektowania i umożliwiają wprowadzenie koncepcji konserwacji prewencyjnej. Możesz optymalizować istniejące budynki lub zaplanować wspólnie z nami nowe inwestycje budowlane.

Nowoczesne koncepcje aranżacji budynków, kompleksowe doradztwo i rozwiązania wyznaczające trendy w dziedzinie automatyki – wspólne nadamy inteligencji budynkowi lub nieruchomości.

Spektrum naszych usług na Light+Building 2018:

  • Live Engineering Facility Management
  • Przemysłowe przetwarzanie w chmurze
  • Integralne projektowanie budynków
  • Nowoczesny projekt systemów budynku
  • Augmented Reality

Jak zabezpieczyć fachowo budynek mieszkalny lub obiekt przemysłowy przed przepięciami? Jak szybko i łatwo wybrać optymalne komponenty? Jakie normy obowiązują przy ich montażu? Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiedzą nasi eksperci na targach Light+Building we Frankfurcie.

W warsztacie będzie można samodzielnie przetestować montaż najnowszych ograniczników przepięć firmy Phoenix Contact. Będzie można zobaczyć tu najwęższy na rynku odgromnik do dolnej przestrzeni przyłączeniowej po stronie sieci oraz nowy ogranicznik podłączany do gniazdka elektrycznego.

Jakość przemysłowa również dla rzemiosła – dzięki produktom Phoenix Contact, które są bezpieczne i łatwe w użyciu. Dzięki nam spełnić wszystkie wymagania instalacji elektrycznej.

Na naszym stoisku na targach Light+Building można spodziewać się specjalnych promocji cenowych na narzędzia, urządzenia ochrony przed przepięciami i bloki rozdzielcze, które od pierwszego dnia targów będzie można zamawiać wygodnie za pośrednictwem dystrybutora.

Wystawa specjalna SECURE! Connected Security in Buildings

Wystawa specjalna na targach Light+Building: SECURE! Connected Security in Buildings  

Wystawa specjalna na targach Light+Building: SECURE! Connected Security in Buildings

Odwiedź nas również na wystawie specjalnej SECURE! Connected Security in Buildings. Na przykładzie różnych nowoczesnych technologii SECURE! zaprezentuje możliwości i nowe opcje wykorzystania cyfryzacji w systemach automatyki budynkowej.

Na podstawie trzech konkretnych zastosowań (hotel, biuro, obiekt przemysłowy) będzie można zobaczyć, w jaki sposób dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zwiększyć ekonomiczność budynku oraz uwzględnić wymagania bezpieczeństwa i indywidualne potrzeby użytkowników.

Informacje o targach Light+Building 2018

Zapraszamy! Odwiedź Phoenix Contact również w 2018 roku na wiodących światowych targach oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków we Frankfurcie:

  • 18–23 marca 2018
  • Hala 11.0, stoisko D70
AdresGodziny otwarcia
Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1
60327 Frankfurt/Main
Codziennie od godz. 9:00 do 18:00
Piątek od godz. 9:00 do 17:00

Więcej informacji na temat Frankfurtu, programu targów, wystawców, hoteli, biletów wstępu, zwiedzania z przewodnikiem i wiele więcej znajdziesz na stronie internetowej Light+Building:

Mobilnie po terenie Light+Building

Zalecamy skorzystanie z aplikacji targowej, która pomoże przygotować perfekcyjnie wizytę na targach Light+Building. Dzięki niej będziesz mieć zawsze aktualne informacje na temat terminów i imprez oraz mapkę terenu.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Zarezerwuj teraz termin

Zaznacz termin targów w swoim kalendarzu.

Zarezerwuj teraz termin
Rezerwuj termin

Nasze stoisko

Tutaj możesz pobrać plan naszego stoiska i skorzystać z niego podczas wizyty na targach.

Nasze stoisko
Otwórz plan stoisk [PDF, English, 27 KB]