electronica virtual 2020

electronica virtual 2020

Dziękujemy za wizytę na electronica virtual, cyfrowym wydaniu wiodących światowych targów branży elektronicznej.

Niezwykle cieszymy się z Twojej wizyty na targach electronica virtual, aby zdobyć informacje na temat nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroniki. Firma Phoenix Contact zaprezentowała na electronica virtual innowacyjne produkty w dziedzinie złączy i techniki łączeniowej, w tym zwłaszcza ciekawe nowości, np. nasze rozwiązania do Ethernetu jednoparowego (SPE).

Nasze najlepsze innowacyjne rozwiązania na electronica virtual 2020

Poznaj nasze liczne nowości 2020/2021 do przesyłania sygnałów, danych i zasilania.

Relacja z targów electronica 2020

Cyfrowa edycja targów 2020 była bardzo udana dla Phoenix Contact. Wirtualne hale targowe oraz cztery cyfrowe konferencje odwiedziło ponad 8200 osób z 79 krajów. Czekało na nich 209 wystawców z 25 krajów.

Czym są targi electronica?

electronica to wiodące światowe targi komponentów, systemów i aplikacji elektronicznych, odbywające się co dwa lata w Monachium. Na targach są prezentowane technologie, produkty i rozwiązania z branży elektronicznej. Targi electronica są odbiciem aktualnych trendów w branży elektronicznej.

W 2020 roku targi odbyły się w dniach od 9 do 12 listopada wyłącznie wirtualnie, aby mimo obowiązujących ograniczeń w podróżowaniu udostępnić branży elektronicznej platformę do globalnej wymiany doświadczeń. Program obejmował między innymi wirtualną ekspozycję oraz cyfrową konferencję i inne wydarzenia. Niektóre prelekcje i dyskusje poświęcone najnowszym trendom, takim jak Automotive, Embedded, IIoT, 5G, Medical Electronics czy Smart Energy, są dostępne online.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Zarezerwuj teraz termin

Zaznacz termin targów w swoim kalendarzu.

Zarezerwuj teraz termin
Rezerwuj termin

Nasze stoisko

Tutaj możesz pobrać plan naszego stoiska i skorzystać z niego podczas wizyty na targach.

Nasze stoisko
Otwórz plan stoisk [PDF, English, 27 KB]