Easy Automation

Easy Automation

Automatyka przemysłowa nie musi być kosztowna i skomplikowana. Poznaj system Easy Automation firmy Phoenix Contact i przekonaj się o tym.

Easy Automation to system automatyki Phoenix Contact do wszystkich małych sterowników klasy 100. Easy Automation to dowód na to, że automatyzacja nie musi być droga ani skomplikowana, może też być prosta i ekonomiczna. Phoenix Contact oferuje kompletny system, za pomocą którego, ekonomicznie i bez wielkiej wiedzy fachowej, można automatyzować małe i średnie aplikacje. Ważnymi elementami są tutaj możliwość rozbudowy, ekonomiczność, wszechstronność i niezawodność.

Korzyści

  • Ekonomiczne — z użyciem komponentów, które są optymalnie dopasowane do małych i średnich aplikacji
  • Wszechstronne — dzięki elastycznym modułom I/O i modułowej budowie systemu
  • Proste — z intuicyjnym oprogramowaniem programistycznym, komunikacją bazującą na przeglądarce internetowej i przyjaznymi dla użytkownika komponentami automatyzacyjnymi

Nasz asortyment dla Easy Automation

Zbuduj swój indywidualny pakiet automatyzacyjny — doskonale dopasowany do danego zastosowania. W Phoenix Contact znajdziesz odpowiednią technologię.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Easy Automation-bogate możliwości z systemem ministerowników

System automatyki firmy Phoenix Contact stworzony do ministerowników klasy 100 to dowód na to, że automatyzacja nie musi być kosztowna i skomplikowana, lecz może być prosta i niedroga.

Easy Automation-bogate możliwości z systemem ministerowników
Dowiedz się więcej

E-Learning do PC WORX

Poznaj podstawy programowania z zastosowaniem naszego oprogramowania do automatyzacji PC WORX.

E-Learning do PC WORX
Przejdź do tutoriala