Listwy kontrolno-pomiarowe do układów bilansujących (i tzw. AMI)

Listwy kontrolno-pomiarowe do układów bilansujących
(i tzw. AMI)

Poznaj zasadę działania złączek w listwach kontrolno-pomiarowych:

Nazwy listew kontrolno-pomiarowych Phoenix Contact zgodnych ze standardem:

ENEA Operator Sp. z o.o.

Listwa PxC-SKA 77

Listwa posiada 16 złączek z klatkowymi zaciskami śrubowymi, po 4 złączki pomiarowe nierozłączalne UTD 6/SP w każdym torze prądowym z mostkami umożliwiającymi zwieranie obwodów; 3 złączki bazowe pod wkładki bezpiecznikowe w torach napięciowych oraz 1 złączkę nierozłączalną na przewód neutralny.

ENERGA S.A.

Listwa PxC-SKA 71

Listwa posiada 15 złączek z zaciskami sprężynowymi Push-in, po 3 w każdym torze prądowym w tym po 2 złączki pomiarowe rozłączalne i po 1 złączce pomiarowej nierozłączalnej ;dodatkowo w złączkę na przewody ochronne na stałe połączoną mostkiem z pierwszymi złączkami faz po stronie przekładników; 3 złączki odłączalne trójprzewodowe z wyciągalnymi wtykami bezpiecznikowymi w torach napięciowych, oraz 1 złączkę nierozłączalną neutralną czteroprzewodową a dodatkowo 1 złączkę na przewody ochronne.

PGE Dystrybucja S.A.

Listwa PxC-SKA 70

Listwa posiada 10 złączek z zaciskami sprężynowymi Push-in, po 2 złączki pomiarowe, rozłączalne PTME 6 w każdym torze prądowym; 3 złączki odłączalne czteroprzewodowe z wyciągalnymi wtykami bezpiecznikowymi P-FU 5X20 w torach napięciowych, oraz 1 złączkę nierozłączalną neutralną czteroprzewodową.

Listwa PxC-SKA 70PE

Listwa posiada 11 złączek z zaciskami sprężynowymi Push-in, po 2 złączki pomiarowe, rozłączalne w każdym torze prądowym oraz 1 złączkę na przewód ochronny na stałe połączoną mostkiem z pierwszymi złączkami faz po stronie przekładników; 3 złączki odłączalne czteroprzewodowe z wyciągalnymi wtykami bezpiecznikowymi P-FU 5X20 w torach napięciowych, oraz 1 złączkę nierozłączalną neutralną czteroprzewodową.

Listwa PxC-SKA 70Z

Listwa zabezpieczeniowa posiada 5 złączek z zaciskami sprężynowymi Push-in, w tym 4 złączki odłączalne czteroprzewodowe z wyciągalnymi wtykami bezpiecznikowymi w torach napięciowych, oraz 1 złączkę nierozłączalną neutralną czteroprzewodową.

Listwa PxC-SKA 70ZS

Listwa zabezpieczeniowa posiada 5 złączek z zaciskami sprężynowymi Push-in, w tym 4 złączki odłączalne czteroprzewodowe z wyciągalnymi wtykami bezpiecznikowymi w torach napięciowych, oraz 1 złączkę nierozłączalną neutralną czteroprzewodową. Wersja PxC-SKA 70ZS wyposażona jest dodatkowo w gniazdo serwisowe oraz zabezpieczenie gniazda serwisowego.

TAURON Dystrybucja S.A.

Listwa PxC-SKA 68

Listwa posiada 16 złączek z klatkowymi zaciskami śrubowym, po 2 złączki pomiarowe, rozłączalną i przelotową w każdym torze prądowym; 9 złączek bezpiecznikowych UT 4-HESI w torach napięciowych oraz 1 złączkę nierozłączalną, czterozaciskową na przewód neutralny.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Poznaj zalety złączek pomiarowych

Listwy kontrolno-pomiarowe Phoenix Contact PxC- SKA zapewniają niezawodność i bezpieczne pomiary.

Stosując złącza odłącznikowe przetwornika pomiarowego firmy Phoenix Contact oszczędzasz czas i koszty.
Dowiedz się więcej