Zasilacze i wyłączniki Phoenix Contact

Perfekcyjne połączenie

Zapewnij najwyższą dyspozycyjność systemu dzięki zasilaczom i wyłącznikom Phoenix Contact.

Najważniejszą kwestią w przypadku maszyn i urządzeń jest ich wysoka dyspozycyjność. Dzięki odpowiedniemu połączeniu zasilaczy i wyłączników Phoenix Contact zapewnisz niezawodność i ochronę swojego systemu przed przeciążeniem i zwarciem.

Wybierz odpowiednie produkty, uzyskując w ten sposób wymaganą dyspozycyjność.

Idealnie dobrany zestaw

Zasilacze Trio Power i Quint Power oraz kompaktowy wyłącznik elektroniczny CBMC  

Trio Power, Quint Power i CBMC

W zastosowaniu wyłączników elektronicznych nawet niewielka rezerwa prądu wystarczy do zagwarantowania niezawodnego działania wyłącznika.

Nasze zasilacze Trio Power i Quint Power nawet przy 100-procentowym obciążeniu oferują dodatkowo dynamiczną rezerwę mocy. Dzięki temu nie trzeba stosować mocniejszego zasilacza, niż wynika to z zapotrzebowania. Prąd w uszkodzonych ścieżkach jest ograniczany i wyłączany, podczas gdy inne części urządzenia kontynuują pracę.

Bezpieczeństwo dzięki SFB Technology

Zasilacz Quint Power z SFB i wyłączniki termomagnetyczne CB TM  

Quint Power i CB TM

Zasilacz Quint Power z SFB Technology to idealny partner wyłączników termomagnetycznych. Do bezpiecznego wyzwalania wyłączników termomagnetycznych potrzebny jest bowiem krótkotrwale prąd o natężeniu stanowiącym wielokrotność prądu znamionowego.

Zasilacz Quint z SFB Technology dostarcza przez 15 milisekund nawet 6-krotność prądu znamionowego. Uszkodzone tory są separowane galwanicznie. Zapewnia to niezawodną ochronę systemu przed przeciążeniem i zwarciem.

Maksymalna dyspozycyjność

System redundancyjny  

Budowa systemu redundancyjnego

Oprócz selektywnego zabezpieczenia poszczególnych torów prądowych redundancyjna konstrukcja systemu zasilania zapewnia dodatkową dyspozycyjność systemu.

Przy redundancyjnym wykonaniu zasilacza i okablowania, np. spadki napięcia w odgałęzieniu zasilania pierwotnego nie mają wpływu na napięcie wyjściowe.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410