Phoenix Contact na targach Hannover Messe

Więcej PHOENIX CONTACT na targach Hannover Messe

Phoenix Contact również w tym roku uczestniczy w kilku dalszych stoiskach targowych i parkach tematycznych. Zapraszamy do ich odwiedzenia.

Oprogramowanie KW

Oprogramowanie KW

Dostawca technologii dla przemysłowej techniki sterowania, bezpieczeństwa i sieci.

  • Hala 9, stoisko F54

Wspólne stoisko „it´s OWL”

Wspólne stoisko it´s OWL

W projekcie „it´s OWL” chodzi o zastosowanie techniki automatyzacji w budowie maszyn z myślą o poprawie elastyczności, redukcji kosztów i uproszczeniu.

Phoenix Contact jest członkiem założycielem Strategii Klastra „it’s OWL” i dzięki temu należy do 25 kluczowych przedsiębiorstw tej inicjatywy. Porozmawiaj z ekspertami Phoenix Contact na wspólnym stoisku „it´s OWL” w hali 16, stoisko A04.

MobiliTec

MobiliTec

Na tej wystawie mobilnych technologii przyszłości firma Phoenix Contact pokazuje w hali 25, na stoisku G13 nowe oraz sprawdzone w praktyce produkty dla elektromobilności: elektronikę dla infrastruktury ładowania, wtyczki AC i DC oraz gniazda wtykowe do samochodów.

Wireless Automation & M2M

Wireless Automation M2M

„M2M” — komunikacja maszyna z maszyną — to hasło oznaczające wymianę danych pomiędzy urządzeniami technicznymi za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnej.

Phoenix Contact wystawia modemy, które wraz z rozwiązaniami M2M Vodafone umożliwiają zastosowania przemysłowe. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska C26 w hali 8.

TectoYou

TectoYou

Inicjatywa młodego pokolenia o nazwie TectoYou to oferta dla przyszłych inżynierów.Phoenix Contact uczestniczy również w tym roku w TectoYou w pawilonie 11 na stoisku D02.

Uczniowie uzyskają tutaj od firmy Phoenix Contact informacje o zawodach technicznych, ludziach pracujących w Phoenix Contact i samym przedsiębiorstwie — wszystko z pierwszej ręki.

Job and Career Market

Job and Career Market

Czy jesteś zainteresowany pracą w wiodącym i przyszłościowym przedsiębiorstwie? Przyjdź do Phoenix Contact.

Uzyskaj informacje na stoisku Job and Career Market w hali 6, J11.

Metropolitan Solutions

Metropolitan Solutions

Tymczasem na samodzielnych targach 'Metropolitan Solutions' firma Phoenix Contact prezentuje innowacyjne rozwiązania równolegle do targów Hannover Messe.

Główne tematy dotyczące metropolii jutra to efektywność, długotrwałe działanie i przede wszystkim inteligencja. Odwiedź nas 'w mieście' na targach w hali 1 na stoisku B5.

Targi dotyczące wytwarzania energii z wiatru

Targi dotyczące wytwarzania energii z wiatru

Phoenix Contact na targach dotyczących wytwarzania energii z wiatru w ramach targów Hannover Messe 2013 prezentuje fascynującą technikę związaną z elektrowniami wiatrowymi i farmami wiatrowymi.

Poczynając od monitorowania, poprzez sterowanie, aż do zdalnej konserwacji i ochrony przed przepięciami — firma Phoenix Contact, jako specjalista w dziedzinie automatyzacji i techniki połączeń, oferuje szeroki asortyment specyficznych dla branży rozwiązań służących energetyce wiatrowej.

Poznaj fascynujące innowacje i odwiedź nas na targach dotyczących wytwarzania energii z wiatru w hali 27 na stoisku C36.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410