Tunele

Tunele

Kompleksowe rozwiązania

Oferujemy urządzenia do infrastruktury elektrotechnicznej tuneli – bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne.

Powrót do Smart Road

Kategoria

 • Bezpieczne zastosowania
  Bezpieczeństwo w tunelu

  Rozwiązania i technologie firmy Phoenix Contact związane z bezpieczeństwem umożliwiają stworzenie niezawodnego systemu bezpieczeństwa i monitorowania tunelu.

 • Kanalizacja
  Kanalizacja

  Phoenix Contact oferuje produkty do ekonomicznego sterowania przepompowniami w tunelu w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

 • Ochrona przed przepięciami
  Ochrona przed przepięciami w tunelu

  Efektywna koncepcja ochrony przed przepięciami firmy Phoenix Contact pozwala na zredukowanie przepięć przejściowych w tunelu do absolutnego minimum.

 • Oświetlenie
  Oświetlenie w tunelu

  Phoenix Contact oferuje różne możliwości sterowania oświetleniem w tunelu.

 • Sieci przemysłowe
  Sieci przemysłowe

  Phoenix Contact oferuje szeroki wybór wysokiej klasy komponentów sieciowych do realizacji wysoko dyspozycyjnych sieci Ethernet w tunelu.

 • System wentylacji
  System wentylacji w tunelu

  Phoenix Contact oferuje niezawodne rozwiązania automatyzacyjne do energooszczędnej i ekonomicznej pracy systemu wentylacyjnego w tunelu.

 • Włączenie do centrali sterowniczej
  Włączenie do centrali sterowniczej

  Phoenix Contact umożliwia bezpieczne podłączenie i łatwe sterowanie tunelem z nadrzędnych centrali sterowniczych.

 • Zasilanie i dystrybucja energii
  Zasilanie i dystrybucja energii

  Phoenix Contact to niezawodny partner w dziedzinie bezpiecznego zasilania i dystrybucji energii elektrycznej do zastosowań w tunelach.

Tunele drogowe, kolejowe i tunele metra odgrywają ważną rolę w rozwoju efektywnego i zrównoważonego systemu transportowego. Duży wzrost natężenia transportu w coraz bardziej złożonych strukturach wymaga inteligentnych rozwiązań automatyzacyjnych. Najważniejszą kwestią jest przy tym mobilność miejska i bezpieczeństwo uczestników ruchu.

Phoenix Contact to niezawodny i doświadczony partner przy realizacji wymagających projektów systemów automatyzacji tuneli – od centralnego elementu techniki sterowania ze zintegrowanymi czujnikami i elementami wykonawczymi, po ochronę przed przepięciami i kompleksowe koncepcje bezpieczeństwa.

Przegląd: branża tunelowa

Przegląd: branża tunelowa

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410