Efektywne procesy projektowania

Efektywne procesy projektowania

Efektywne projektowanie szaf sterowniczych

Oszczędność czasu w całym procesie projektowania.

Nasze kompleksowe oprogramowanie zapewnia wsparcie i oszczędność czasu w całym procesie projektowania.Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty produktów, od cyfrowych danych artykułów, po profesjonalne rozwiązania w chmurze. Ofertę uzupełnia intuicyjne oprogramowanie do projektowania i drukowania PROJECT complete oraz różne konfiguratory.

Od projektu do gotowej szafy sterowniczej

Efektywne projektowanie za pomocą PROJECT complete  

Efektywne projektowanie za pomocą PROJECT complete

Intuicyjne projektowanie, inteligentne funkcje i indywidualny interfejs użytkownika: oprogramowanie do projektowania i drukowania PROJECT complete jest obecnie najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem do prostego projektowania listew ze złączkami i nieskomplikowanego tworzenia odpowiednich oznaczników.

Od przejęcia danych z projektu elektrycznego po dostawę gotowego produktu – oprogramowanie oferuje indywidualne i wygodne wsparcie podczas całego procesu

Kompleksowy opis cyfrowy produktów

Opis cyfrowy produktów  

Opis cyfrowy produktów stanowi podstawę zoptymalizowanych procesów

Kompleksowy opis cyfrowy produktów oraz znormalizowane interfejsy danych i systemów stanowią podstawę zoptymalizowanych procesów w produkcji szaf sterowniczych.

Jednolite, cyfrowe opisy produktów wspomagają projektowanie, instalację, produkcję i konserwację. Dzięki temu cały czas są znane wszystkie stany robocze, a ich wizualizacja ułatwia planowanie, analizę i eksploatację. Ponadto dane cyfrowe artykułów są niezbędne do produkcji indywidualnych produktów po akceptowalnych cenach. Wszystkie produkty COMPLETE line mają opis cyfrowy oraz znormalizowane dane, np. ETIM, eCl@ss czy UNSPSC. Wszystkie dane cyfrowe można znaleźć bezpośrednio na produkcie.

Zawsze właściwy wybór produktu

Indywidualna konfiguracja produktów  

Nasze produkty skonfigurujesz zgodnie z własnymi wymaganiami

Nasze konfiguratory pomogą Ci przy wyborze właściwego produktu spełniającego indywidualne wymagania lub prawidłowego rozwiązania dla danej aplikacji.

Dzięki prostym menu filtrowania, ilustracjom produktów w wersji 2D i 3D oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika do skonfigurowania indywidualnego rozwiązania bez ryzyka błędu wystarczy kilka prostych kroków!

  • Komfortowa konfiguracja: tylko kilka danych do szukanego rozwiązania
  • Intuicyjna obsługa: poszczególne komponenty umieszcza się w odpowiednim miejscu metodą „przeciągnij i upuść”
  • Łatwa wizualizacja: prezentacja konfiguracji w czasie rzeczywistym w formacie 3D
  • Proste projektowanie: możliwość pobrania oraz importu połączonych danych 2D i 3D do programu CAD

Profesjonalne rozwiązania oparte na chmurze

Przyłączenie produkcji i konstrukcji do sieci dzięki PROFICLOUD  

Globalna sieć dzięki PROFICLOUD

Coraz powszechniejsza cyfryzacja wymaga integracji analizy danych w procesach biznesowych.

Proficloud firmy Phoenix Contact to kompleksowe rozwiązanie w chmurze dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przyłącz swoją produkcję i konstrukcję do światowej sieci ponad granicami firmy. Proficloud umożliwia gromadzenie danych maszyn i urządzeń na całym świecie oraz łączenie dużych ilości danych z różnych źródeł. Nowoczesne analizy danych pomogą Ci w podejmowaniu właściwych decyzji, tworzeniu prognoz i usprawnieniu sterowania procesami operacyjnymi.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Szafy sterownicze: poradnik

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące szaf sterowniczych: od zasilania po komunikację.

complete line poradnik
Zobacz poradnik