Zdalne serwisowanie w chmurze

Zdalne serwisowanie w chmurze

mGuard Secure Remote Service

Zdalne serwisowanie w wersji „pod klucz”.

Technologie internetowe umożliwiają nawiązanie połączenia z maszynami i systemami z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Phoenix Contact oferuje produkty wyposażone w najnowocześniejsze mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak VPN (Virtual Private Network), DPI (Deep Packet Inspection) i samouczące się zapory sieciowe, aby chronić połączenia sieciowe przed zakłóceniami, usterkami i manipulacjami. Zapewnia to poufność, integralność i autentyczność danych.

Usługa mGuard Secure Remote Service łączy bezpiecznie przez Internet pracownika serwisu i serwisowany obiekt. Jest to kompletne i gotowe do użycia rozwiązanie do zdalnego serwisowania w chmurze dla użytkowników oraz producentów maszyn i urządzeń.

Korzyści

  • Gotowa do użycia, przemysłowa infrastruktura do zdalnego serwisowania
  • Łatwe uruchamianie za pomocą asystenta konfiguracji
  • Obsługiwany intuicyjnie interfejs WWW
  • Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami zabezpieczającymi mGuard, TC Cloud Client i certyfikowanymi klientami VPN
  • Obsługa urządzeń przenośnych, np. iPadów i iPhone'ów firmy Apple
  • Możliwość bezpośredniego włączenia PLCnext firmy Phoenix Contact
  • Niezawodne działanie w centrach obliczeniowych o najwyższej dyspozycyjności

Przegląd systemów do zdalnego serwisowania

Zdalne serwisowanie  

Bezpieczne zdalne serwisowanie w przemyśle z produktami mGuard

Bezpieczne przemysłowe zdalne serwisowanie

Produkty mGuard to dostosowane do potrzeb komponenty bezpieczeństwa do obsługiwanego samodzielnie rozwiązania do zdalnego serwisowania. Te wytrzymałe urządzenia zabezpieczające są dostosowane do pracy w warunkach przemysłowych oraz zawierają funkcję zapory sieciowej, routera i tunelu VPN, chroniąc przed cyberatakami i usterkami. Ponadto umożliwiają bezpieczne zdalne serwisowanie za pośrednictwem sieci publicznych. Phoenix Contact oferuje różne urządzenia i oprogramowanie w zależności od wymagań: od urządzeń do montażu na szynie DIN i urządzeń przenośnych, po urządzenie 19-calowe, od routerów zabezpieczających z wbudowanym interfejsem sieci komórkowej, po centralne oprogramowanie do zarządzania i klienta mGuard Secure VPN.

mGuard Secure Cloud  

Przemysłowe zdalne serwisowanie w chmurze z usługą mGuard Secure Remote Service

Komponenty funkcjonalne mGuard Secure Remote Service

Usługa mGuard Secure Remote Service wykorzystuje różne technologie bezpieczeństwa, np. IPsec i VPN, gwarantując poufność, autentyczność i integralność danych przesyłanych między urządzeniami. Dane są przechowywane w centrach obliczeniowych na całym świecie (m. in. w Niemczech) o wysokiej dyspozycyjności, spełniających najwyższe standardy ochrony danych. Usługa mGuard Secure Remote Service udostępnia niezawodną infrastrukturę do zdalnego serwisowania w postaci niedrogiej usługi w chmurze, stanowiąc optymalne rozwiązanie szczególnie dla małych i średnich firm.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Serwis


Bezpieczne zdalne serwisowanie

Z wykorzystaniem mGuard Secure Cloud


TC Cloud Client

Konfiguracja przy użyciu mGuard Secure Cloud.