Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą

Zwiększ maksymalnie wydajność swojej floty

Uzyskaj lepszy wgląd w swoją działalność operacyjną, aby zapewnić efektywne zarządzanie flotą.

Raportowanie danych online ma coraz większe znaczenie dla osiągnięcia jak najwyższej wydajności floty i zgodności z międzynarodowymi przepisami. Wspólnie z naszym partnerem M.A.C. System Solutions oferujemy rozwiązanie, które dzięki ciągłemu monitorowaniu online wspiera współpracę między załogą pokładową a pracownikami na lądzie.

Jednym kliknięciem będziesz mieć pełen wgląd w dane dotyczące wydajności swojej floty. W efekcie zyskasz poprawę
efektywności energetycznej i zmniejszysz zużycie paliwa i emisję spalin.

Zalety

  • Przygotowanie na MRV i IMO DCS z naszym podstawowym systemem służącym do zapewnienia zgodności z przepisami w sprawie emisji spalin w portach
  • Niskie koszty instalacji dzięki prostej konfiguracji umożliwiającej szybkie uruchomienie
  • Większa przejrzystość procesów operacyjnych dzięki szybkiemu dostępowi do parametrów floty z dowolnego miejsca na świecie
  • Łatwa integracja systemu bez konieczności wykonywania prac spawalniczych
  • Oszczędność kosztów i czasy dzięki zdalnemu diagnozowaniu i serwisowaniu

Uzyskaj obraz sytuacji z dowolnego miejsca na świecie

Dostęp do danych kontenerowca za pomocą tabletu  

Dostęp do informacji o statkach w każdej chwili

Uzyskaj dostęp do informacji o swoich statkach w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie. Aby zmniejszyć zużycie danych, wybrane dane są regularnie synchronizowane z bezpiecznymi i niezawodnymi serwerami na lądzie.

Pracownicy na lądzie mają wgląd we wszystkie dane dotyczące wydajności floty w uporządkowany i dobrze zorganizowany sposób. Spójne dane można uzyskać z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.

Zarządzaj swoimi inwestycjami

Maszynownia  

Kompletna analiza wydajności do optymalizacji statków

Wyposaż swój statek w łatwe do zintegrowania standardowe komponenty, aby zwiększyć jego efektywność energetyczną. Stwórz bazę z rozwiązaniami zapewniającymi zgodność z umowami czarterowymi, z raportem południowym i raportowaniem MRV.

W każdej chwili możesz zamontować na swoim statku dodatkowe komponenty zgodnie z własnymi potrzebami, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji. Uzyskasz pełną analizę wydajności, co pozwoli na dalszą optymalizację statku.

Maksymalizuj swoją wydajność

Placeholder  

Szybka identyfikacja problemów

Zaawansowany widok poprzez wizualizację danych w przeglądzie obejmującym całą flotę. Są rejestrowane ważne wskaźniki wydajności, co umożliwia w efekcie zmniejszenie zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń.

Podkręć swoją wydajność poprzez szybką identyfikację problemów dzięki prewencyjnej konserwacji i zdalnej diagnostyce.

Przyszłościowe rozwiązanie do Twojej floty

System online wymaga tylko kilku jednostek rejestracji danych i może otrzymywać wszystkie niezbędne dane z czujników. Konstrukcja jednostek rejestracji danych zapewnia łatwą instalację i prostą konserwację.

System rejestruje regularnie zużycie paliwa, moc wału, przegłębienia/przechyły i różne parametry morskie. Protokołuje uśrednione wartości z 15 minut i przesyła je na ląd z wykorzystaniem chmury obliczeniowej. Dostęp do zebranych danych jest możliwy zarówno z biura, jak i bezpośrednio na statku. Do bardziej szczegółowych analiz jest dostępny interfejs do systemów innych producentów.

Topologia: Rozwiązanie oparte na chmurze obliczeniowej do efektywnego zarządzania flotą  

Rozwiązanie oparte na chmurze obliczeniowej do efektywnego zarządzania flotą

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410