Produkty do instalacji elektrycznych

Produkty do instalacji elektrycznych

Wszystko do nowoczesnej instalacji elektrycznej

Poznaj naszą bogatą ofertę produktów, które mogą pomóc Ci w wielu zadaniach.

Phoenix Contact oferuje odpowiednie urządzenia, komponenty i systemy umożliwiające szczególnie wydajną i ekonomiczną instalację, aby pomóc w stawieniu czoła coraz większej presji czasowej przy realizacji nowoczesnych instalacji budowlanych.

 

Rozdzielacze potencjałów PTFIX

PTFIX

Bloki rozdzielcze PTFIX to gotowe do podłączenia elementy dostępne w różnych kolorach, z różną liczbą biegunów i różnymi sposobami montażu. Są gotowe do użycia i można je dowolnie rozbudować. W ten sposób PTFIX umożliwia elastyczne i ekonomiczne rozprowadzanie zasilania i sygnałów sterowniczych.

Wysokiej klasy narzędzia ręczne

Narzędzia

Dobre efekty pracy można uzyskać tylko przy stosowaniu profesjonalnych narzędzi. Poznaj naszą bogatą ofertę wysokiej jakości narzędzi ręcznych i pomiarowych. Cięcie, zdejmowanie izolacji, zaciskanie, przykręcanie i mierzenie – firma Phoenix Contact oferuje odpowiednie narzędzia do każdej czynności.

Sprawdzone rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych

Sprawdzone rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych

Certyfikowane rozwiązania Phoenix Contact do ochrony przeciwprzepieciowej instalcaji fotowoltacznych (ograniczniki przepięć, gotowe skrszynki, narzędzia dla instalatorów).

Dobór ograniczników przepięć do aplikacji PV w praktyce.

Skrzynka przyłączeniowa do paneli fotowoltaicznych

Skrzynka przyłączeniowa do paneli fotowoltaicznych

Zaawansowana koncepcja ochrony odgromowo-przepięciowej do systemów fotowoltaicznych w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia dyspozycyjności. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne odgromniki i ograniczniki przepięć do instalacji fotowoltaicznych.

Złącza PV

Złącza PV

Podczas instalacji oprzewodowania systemów fotowoltaicznych przewody o różnej długości między modułem a falownikiem podłączysz szybko i efektywnie za pomocą złączy SUNCLIX. Jednoczęściowe złącza DC umożliwiają szybkie i łatwe podłączanie za pomocą zacisków sprężynowych bez konieczności użycia specjalnych narzędzi, zapewniając bezpieczne i niezawodne połączenie przewodów.

Skuteczna ochrona przed przepięciami

Skuteczna ochrona przed przepięciami

Niespodziewane awarie urządzeń elektrycznych są często skutkiem przepięć. Nie tylko uderzenia piorunów, ale również przepięcia powstające podczas operacji łączeniowych stanowią codzienne obciążenie dla wrażliwych urządzeń. Mamy dla Ciebie odpowiednią i zgodną z normami ochronę.

Przenośne drukarki do oznaczników

Drukarki do oznaczników

Nasze przenośne systemy drukowania umożliwiają większą swobodę i elastyczność. Drukuj potrzebne oznaczniki bezpośrednio w miejscu montażu. Poza łatwymi w obsłudze urządzeniami oferujemy również profesjonalne oprogramowanie do projektowania oznaczników oraz praktyczne akcesoria.

Efektywne zasilacze STEP POWER

Step Power

Zasilacze serii STEP POWER są przeznaczone do rozdzielnic instalacyjnych i płaskich pulpitów sterowniczych. Dzięki małym stratom mocy i wysokiej sprawności osiągają maksymalną efektywność energetyczną w swojej klasie.

Przelotowe złączki szynowe PT/UT

Przelotowe złączki szynowe PT/UT

Do naszych przelotowych złączek szynowych z dwoma lub trzema punktami połączeniowymi są dostępne złączki przewodu ochronnego o takim samym kształcie. Ponadto wszystkie złączki szynowe można mostkować zarówno między sobą, jak i ze złączkami wieloprzewodowymi i złączkami pod wtyk funkcyjny. Są one dostępne w wersji z przyłączem Push-in oraz przyłączem śrubowym.

Dwupoziomowe złączki szynowe KNX

Dwupoziomowe złączki szynowe

Oznaczone kolorystycznie dwupoziomowe złączki szynowe o szerokości zaledwie 3,5 mm umożliwiają jednoznaczne przyporządkowanie optyczne punktów połączeniowych do kolorów przewodów. Instalację KNX umieszcza się komfortowo w rozdzielnicy instalacyjnej, gdzie dzięki białemu kolorowi podstawy odróżnia się od oprzewodowania obciążenia.

Instalacyjne złączki szynowe PTI/UTI

Instalacyjne złączki szynowe PTI/UTI

Oferta produktów obejmuje trzypoziomowe instalacyjne złączki szynowe w wielu różnych wersjach, złączki odłącznikowe przewodu neutralnego oraz pasujące do nich złączki przelotowe, złączki odłącznikowe i złączki przewodu ochronnego. Są one dostępne z komfortowym przyłączem sprężynowym Push-in lub ze sprawdzonym przyłączem śrubowym.

Uniwersalny system przekaźników przemysłowych RIFLINE

Moduły przekaźnikowe

System przekaźników RIFLINE complete można stosować w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni z tylko jednym zestykiem przełączającym oraz do aplikacji o wysokich mocach łączeniowych do 440 V AC lub 16 A. RIFLINE complete pozwala na łatwe mostkowanie i zapewnia uporządkowanie i przejrzystość w szafie sterowniczej.

+48 784 973 888

Menadżer Rynku Dystrybucji

Łukasz Jelonek

Menedżer Rynku Dystrybucji

Serwis

Narzędzia dla instalatorów

Zobacz jak łatwo można przycinać kanały oprzewodowania, pokrywy i profile z tworzywa sztucznego.

Kupuj u naszego dystrybutora

Wszystkie produkty z oferty Phoenix Contact dedykowane instalacjom elektrycznym kupisz w sklepie Alfa Elektro

Alfa Elektro
Kup teraz

Kupuj u naszego dystrybutora

Wszystkie produkty z oferty Phoenix Contact dedykowane instalacjom elektrycznym kupisz w sklepie TIM S.A.

TIM S.A.
Kup teraz
Referrer: https://www.youtube.com/watch?v=gXR68Sqpsxc