Serwis i wsparcie dla elektromobilności

Serwis i wsparcie

Nasze usługi oferują wymierne korzyści

Poprzez nasze usługi oferujemy wsparcie przy realizacji rozwiązania do ładowania.

Wysoki poziom usług ma miejsce wtedy, gdy ich jakość przekracza oczekiwania klienta. Wymaga to ukierunkowania na potrzeby klienta, innowacyjności, szybkości działania i entuzjazmu. W Phoenix Contact wartości te są częścią DNA firmy.

Również dzięki temu jesteśmy więcej niż tylko dostawcą części: dzięki licznym usługom, takim jak doradztwo, prace koncepcyjne i dostosowanie do potrzeb klienta, zapewniamy wsparcie przy realizacji rozwiązań lub zastosowań do ładowania. W razie potrzeby możemy również stworzyć wersje produktów dostosowane do potrzeb klienta oraz indywidualne rozwiązania przewyższające wymagania normy.

Planowanie i koncepcja infrastruktury ładowania

Planowanie i koncepcja infrastruktury ładowania  

Przykładowa budowa trzech punktów ładowania

Oferujemy wsparcie we wszystkich fazach projektu – od projektu po uruchomienie. W tym celu dobieramy odpowiednie produkty zgodne z indywidualnym wymaganiami i tworzymy schematy oprzewodowania.

Ponadto zapewniamy pomoc przy integracji rozwiązania z systemami zarządzania budynkiem i energią oraz operatorem systemu rozliczeniowego. Uwzględniamy przy tym aktualne standardy ładowania, normy oraz przepisy dotyczące pomiarów i kalibracji.

Kompletacja rozwiązania HPC z chłodzeniem

Kompletacja rozwiązania HPC z chłodzeniem  

Komponenty systemu HPC

Jesteś producentem lub projektantem rozwiązań do szybkiego ładowania HPC?

W oparciu o dostępną przestrzeń montażową stacji ładowania, warunki klimatyczne w miejscu montażu oraz inne czynniki skompletujemy optymalny zestaw składający się z kabla ładowania HPC, przepustu ściennego, sterownika i innych komponentów.

Chętnie doradzimy również przy doborze odpowiednich urządzeń chłodniczych i wymienników ciepła jednego z naszych partnerów technologicznych.

Wtyk ładowania z Twoim logo

Wtyk ładowania z Twoim logo  

Wtyk ładowania z logo klienta

Na zamówienie wtyki ładowania AC mogą być wykonane również z logo Twojej firmy. Dzięki temu stacja ładowania lub skrzynka naścienna zyskuje spójny wizerunek marki i wygląd.

Logo może być wytłoczone na miękkiej powierzchni wtyku ładowania lub nadrukowane w kolorze lub wersji czarno-białej na etykiecie samoprzylepnej odpornej na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych.

Przewody ładowania do wyboru

Przewody ładowania do wyboru  

Różne przewody ładowania

Oferujemy szeroki wybór kabli o różnych długościach i przekrojach, kabli metrycznych i AWG, oraz kabli spiralnych i prostych.

Jeśli nie znajdziesz u nas właściwej kombinacji, możemy zaprojektować i wyprodukować artykuł na indywidualne zamówienie. Na życzenie koniec przewodu może być również ścięty stopniowo, konfekcjonowany lub skompaktowany.

Projektowanie dedykowanych gniazd ładowania pojazdu

Projektowanie dedykowanych gniazd ładowania pojazdu  

Dedykowane gniazda dla producentów samochodów

Zaprojektujemy gniazda pojazdu do produkcji seryjnej samochodu zgodne z indywidualnymi wymogami dotyczącymi przestrzeni montażowej, mocy ładowania i funkcjonalności.

Możemy zintegrować w nich różne funkcje: wskaźniki LED, oświetlenie, elementy obsługi czy mechanizmy blokady wtyku ładowania i klapki.

Inteligentne koncepcje chłodzenia oraz dokładny pomiar temperatury pozwalają na zmniejszenie przekrojów przewodów, a tym samym obniżenie kosztu całego systemu ładowania.

Chcesz zrealizować wspólnie z nami swoje rozwiązanie z zakresu ładowania?

Chętnie Ci doradzimy i wyjaśnimy wspólnie wymagania danego projektu.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410