Realizacja

Wsparcie ekspertów dla Twojego bezpieczeństwa

Pracownik Phoenix Contact wyjaśnia klientowi wymagania dotyczące bezpieczeństwa maszyn  

Pomagamy w realizacji wymogów dotyczących bezpieczeństwa maszyn

Aby nasi klienci mogli skoncentrować się na swoich kluczowych zadaniach, wspieramy ich intensywnie przy realizacji wymogów w zakresie bezpieczeństwa maszyn.

Dlatego towarzyszymy im na miejscu lub wykonujemy kompletne zadania, które realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta.

Asystencja procesowa w siedzibie klienta w zakresie analizy i oceny ryzyka zgodnie z dyrektywą niskonapięciową i dyrektywą w sprawie kompatybilności elektromagnetycznej

20 kwietnia 2016 r. weszła w życie znowelizowana dyrektywa w sprawie kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) oraz dyrektywa niskonapięciowa. Jedną z najważniejszych nowości jest wyraźne wymaganie przeprowadzania i dokumentowania analizy i oceny ryzyka. Omówimy kompleksowo procesy i metody niezbędne do przeprowadzenia analizy i oceny ryzyka w zakresie zagrożeń elektrycznych i niebezpiecznych zakłóceń elektromagnetycznych. Ponadto wyjaśnimy powiązania i uwarunkowania prawne.

Ekspert z firmy Phoenix Contact zaprezentuje podczas konsultacji korzystanie z szablonów dokumentów. Dowiesz się, jakie treści w jakiej kolejności muszą zostać ujęte w dokumencie. Uzupełnione przez klienta dokumenty potwierdzające stanowią podstawę do oznaczenia CE zgodnie z dyrektywą.

Opis
Dyrektywa w sprawie kompatybilności elektromagnetycznej i dyrektywa niskonapięciowa [PDF, 0,17 MB]
Moderacja

Zamów wsparcie przy realizacji

Tutaj możesz zamówić indywidualne wsparcie. Chętnie omówimy wspólnie dalsze szczegóły.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany