Lista produktów — konwertery mediów

Filtr

2 trafień

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Aprobata

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Konwerter światłowodowy - FL MC 2000E LC - 2891056

Konwerter światłowodowy z przyłączem światłowodowym LC-Duplex (1300 nm), do przejścia z 100Base-TX na włókna szklane wielomodowe. Funkcja Auto-MDI(X). Kompleksowa diagnostyka połączeń. Zasilanie 12 ... 57 VDC montowane na szynie. Odpowiada normom IEC 61850-3 i IEEE 1613.

Cena: 421,17 EUR / 1

Konwerter światłowodowy - FL MC 2000E SM40 LC - 2891156

Konwerter światłowodowy do przejścia z przyłączem światłowodowym LC-Duplex (1300 nm), do realizacji 100BASE-TX na jednomodowym włóknie szklanym. Funkcja Auto-MDI(X). Kompleksowa diagnostyka połączeń. Zasilanie 12 ... 57 VDC montowane na szynie. Odpowiada normom IEC 61850-3 i IEEE 1613.

Cena: 541,99 EUR / 1
2 Trafienia
 

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij