Lista produktów – rozdzielacze

Filtr

28 trafień

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza na szynę nośną, bez pigtaili, na 12portów ST-Simplex

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza na szynę nośną, bez pigtaili, na 6 portów SC-Duplex

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

Światłowodowa skrzynka rozdzielcza na szynę nośną, bez pigtaili, na 6 portów LC-Duplex

Pokrywy ochronne - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Pokrywy ochronne, stopień ochrony: IP67, materiał: PA, kolor: czarny

zestaw tulejowych złączy wtykowych - VC-M-T2/10() S822 NZ:TS02 - 1623598

Obudowy tulejowe z powłoką EMC i uszczelką przewodzącą, z metrycznym odejściem kabla, śruby ryglujące z łbem cylindrycznym, konstrukcja 2-4

Światłowodowy kabel połączeniowy - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Konfekcjonowany kabel światłowodowy, kabel Break-Out, włókna szklane jednomodowe 9/125 μm, wtyk: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), klasa ochrony: IP20, do układania w kanałach kablowych lub w szafach, długość: 10 m

Styk zaciskany - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Złącze okrągłe (po stronie przewodu), Rodzina produktów: PRC, Styk zaciskany, przekrój żyły maks.: 2,5 mm², Rodzaj przyłącza: Przyłącze zaciskane, Rodzaj styku: Styk męski

Styk zaciskany - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Złącze okrągłe (po stronie przewodu), Rodzina produktów: PRC, Styk zaciskany, przekrój żyły maks.: 4 mm², Rodzaj przyłącza: Przyłącze zaciskane, Rodzaj styku: Styk męski

Styk zaciskany - CK2,5-M-6 AG - 1409209

Złącze okrągłe (po stronie przewodu), Rodzina produktów: PRC, Styk zaciskany, przekrój żyły maks.: 6 mm², Rodzaj przyłącza: Przyłącze zaciskane, Rodzaj styku: Styk męski

Łącznik wtykowy - VS-MP-PPC/PPC-PO/1G - 1406395

Wieloportowy łącznik wtykowy zasilania i danych: do biernego okablowania PROFINET w robotach, wraz ze stopą montażową.

28 Trafienia

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij