Powrót do aktualności

Switch maszynowy do stabilnych sieci IT

10.07.2017

Switch maszynowy do stabilnych sieci IT

Nowe, inteligentne switche serii FL Switch 2000 firmy Phoenix Contact umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie sieci wykorzystywanych do seryjnej produkcji maszyn.

Inteligentne sieci są coraz częściej wykorzystywane do automatycznego wykrywania i usuwania błędów w seryjnej produkcji maszyn. Jednak obecnie switche niezarządzalne nie są w stanie spełnić tych wymagań.

Alternatywą są nowe urządzenia z serii FL Switch 2000. Posiadają one opcję konfiguracji i monitorowania sieci maszynowych, które spełniają wiele rozbudowanych funkcji, takich jak filtr multiemisji i funkcje redundancji. Te ostatnie umożliwiają zmniejszenie obciążenia danych w sieci i utrzymanie komunikacji nawet w przypadku niepożądanych pętli lub awarii urządzenia. Funkcje te są również dostępne podczas pracy switchy jako pasywnych urządzeń sieciowych w nowym, unikalnym trybie niezarządzanym. Urządzenie możemy konfigurować i zapisywać ustawienia na karcie SD lub za pomocą przycisku „trybu inteligentnego“ znajdującego się na urządzeniu.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410