Powrót do aktualności

Bloki rozdzielcze PTFIX z zaciskami push-in

18.06.2018

Bloki rozdzielcze PTFIX z zaciskami push-in

Bloki rozdzielcze PTFIX z zaciskami sprężynowymi Push-in to gotowe do podłączenia rozwiązanie dostępne w różnych kolorach, z różną liczbą możliwości podłączania przewodów i różnymi sposobami montowania bloków. Dodatkowo bloki można łączyć ze sobą za pomocą standardowych mostków wtykowych zapewniając ciągłość aplikacji.

Gotowe do instalacji elementy umożliwiają szybki montaż pojedynczych bloków bez ręcznego mostkowania, co pozwala na oszczędność czasu do 80 procent. Mniejsze o nawet 50 procent siły potrzebne na podłączenie przewodów, pozwalają na łatwe bezpośrednie podłączanie przewodów sztywnych i elastycznych z tulejką od 0,25 mm2. Przyłączenie elastycznych przewodów bez tulejki może się odbyć się za pomocą przycisku otwierającego. Bloki rozdzielcze i zasilające z 6, 12 i 18 punktami połączeniowymi są dostępne w jedenastu kolorach, co umożliwia intuicyjną i bezpieczną instalację.

Bloki rozdzielcze dostępne są zarówno w wersji na szynę DIN z mocowaniem pionowym lub poziomym oraz do montażu bezpośredniego za pomocą wkrętów lub specjalnej taśmy samoprzylepnej.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410