Powrót do aktualności

Clip Project Marking – szybkie i kompleksowe oznakowanie szafy sterowniczej

20.11.2017

Clip Project Marking – szybkie i kompleksowe oznakowanie szafy sterowniczej

Clip Project Marking to wszechstronne oprogramowanie dzięki, któremu możemy stworzyć indywidualne opisy złącz, kabli, przewodów oraz urządzeń i instalacji.

Clip Project Marking to wszechstronne oprogramowanie dzięki, któremu możemy stworzyć indywidualne opisy złącz, kabli, przewodów oraz urządzeń i instalacji. Liczne interfejsy do połączenia z plikami zewnętrznymi lub programami do projektowania typu eCAD umożliwiają szybką wymianę danych opisowych, dzięki czemu unikniemy błędów, zredukujemy czas potrzebny do stworzenia projektu oraz koszty produkcji.    

Clip Project Marking to jedno oprogramowanie, z poziomu którego możemy obsłużyć wszystkie systemy drukowania firmy Phoenix Contact zaczynając od Thermomark Line, poprzez Bluemark CLED a kończąc na TOPMARK LASER. Liczne funkcję takie jak automatyczne wypełnianie, sortowanie, filtrowanie, import informacji opisowych oraz obszerne możliwości kształtowania projektu w celu tworzenia indywidualnych opisów zwiększają efektywność w tworzeniu zadań wydruku. To wszystko w połączeniu z intuicyjnym interfejsem użytkownika w języku polskim sprawia, że praca z Clip Project Marking to czysta przyjemność.

Żeby zobaczyć jak funkcjonalne i intuicyjne jest to narzędzie zapraszam na nasz kanał Youtube, gdzie można obejrzeć filmy przedstawiając jak szybko można importować dane opisowe z programów typu eCAD do Clip Project Marking.

Idealna współpraca programów Clip Project Marking i Planning, również w połączeniu z systemami do projektowania układów elektrycznych umożliwia stworzenie kompleksowego łańcucha procesowego: od projektu, poprzez dokumentację, po gotowe listwy ze komponentami Phoenix Contact i oznacznikami.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410