Powrót do aktualności

Phoenix Contact zaprasza na konferencję Wyzwania Industry 4.0

05.04.2018

Phoenix Contact zaprasza na konferencję Wyzwania Industry 4.0

To już III edycja spotkania, które co roku przyciąga praktyków i liderów przemysłu. Zapraszamy do udziału menadżerów produkcji, inżynierów automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu oraz specjalistów IT i programistów PLC.

22-23 maja 2018 w Łodzi odpowiemy na pytania:

  • jak powinna lub może wyglądać innowacyjna produkcja?
  • jak można skutecznie wdrożyć nowoczesne technologie do produkcji?

Zaprezentujemy też innowacyjne rozwiązania i narzędzia, które już dziś usprawnią produkcję przyszłości: zupełnie nowe podejście do automatyzacji, czyli:

  • platformę programistyczną PLCnext Technology,
  • serwis chmurowy PROFICLOUD,
  • oprogramowanie narzędziowe PC WORX Engineer.

W zakładach przemysłowych stosuje się coraz więcej zaawansowanych urządzeń jak i systemów bezpieczeństwa, których zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieplanowanych przestojów wskutek przepięć, wypadków lub cyberataków.

Pokażemy jak zabezpieczyć sieci produkcyjne i zrealizować bezpieczny zdalny dostęp do maszyn, jak chronić przed przepięciami instalacje i urządzenia elektryczne oraz jak prawidłowo przeprowadzać modernizacje.

Producentów maszyn z pewnością zainteresuje temat bezpieczeństwa funkcjonalnego przy projektowaniu, produkcji, eksploatacji i modyfikowaniu urządzeń.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty praktyczne, które pozwolą naszym gościom na poznanie nowego standardu w automatyce - czyli PLCnext - nowej, otwartej platformy pozwalającej na używanie preferowanego języka programowania (zarówno zgodnego z IEC61131, jaki i języków wysokiego poziomu). Przygotowaliśmy gotowe zestawy, na których pod okiem specjalistów z Phoenix Contact, uczestnicy zapoznają się i przetestują możliwości tej technologii oraz sposoby programowania.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja na www.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410