Powrót do aktualności

Bloki złączek bezpiecznikowych dla różnych obszarów zastosowania

15.02.2018

Bloki złączek bezpiecznikowych dla różnych obszarów zastosowania

Nowe złączki szynowe na bezpieczniki z zaciskami PT Push-in firmy Phoenix Contact zapewniają właściwy uchwyt bezpiecznika dla każdego zastosowania, z bezpiecznikami 5 x 20 mm, 6,3 x 32 mm i typu C. Zapewniają dodatkowo możliwość beznarzędziowego przyłączania przewodów za pomocą zacisków sprężynowych Push-in..

Kompaktowe wielopoziomowe złączki szynowe o szerokości złączki wynoszącej zaledwie 6,2 mm zapewniają wysoką gęstość okablowania. Wadliwe bezpieczniki można szybko zidentyfikować dzięki wskaźnikowi LED informującemu o uszkodzonym bezpieczniku, a ich optymalny dostęp oznacza, że można je łatwo wymienić. Punkty testowe po obu stronach umożliwiają wygodne testowanie bezpieczników. Konsekwentne stosowanie gniazd dwufunkcyjnych oznacza, że standardowe mostki wtykowe z akcesoriów systemu CLIPLINE complete można wykorzystać do łatwego rozprowadzania potencjałów.

Wersje w standardzie Ex nA do użytku w obszarze Ex oraz złączki rozłączalne i z odłącznikami nożowymi o tym samym kształcie uzupełniają zakres.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410