Powrót do aktualności

Oprogramowanie do planowania i znakowania

17.09.2018

Project Complete, oferuje uniwersalne ułatwienia, od planowania aż po dostawę gotowej listwy zaciskowej.

Kompletne oprogramowanie do planowania i oznaczania firmy Phoenix Contact Project Complete, oferuje uniwersalne ułatwienia, od planowania aż po dostawę gotowej listwy zaciskowej

Dzięki nowemu interfejsowi użytkownika z intuicyjną obsługą, oprogramowanie Phoenix Contact Project Complete oferuje spersonalizowane ułatwienia od planowania i automatycznego sprawdzania, aż po dostarczenie gotowej listwy zaciskowej. Inteligentne funkcje automatyzują wiele etapów planowania i zapewniają oszczędność czasu.

Oprogramowanie do planowania zawiera zoptymalizowane interfejsy,  do wszystkich popularnych programów CAE. Za pomocą jednego kliknięcia myszką, dane ze schematu obwodu są implementowane do programu, a odpowiednia listwa zaciskowa jest projektowana automatycznie. Proces zamawiania odbywa się online łatwo i bezpośrednio. Oprogramowanie przenosi wymagane dane do osobistego obszaru na stronie głównej Phoenix Contact. Dostosowane kalkulacje cen i informacje o dostępności produktów są wyświetlane natychmiast. W rezultacie, zamówienia mogą być wysyłane bezpośrednio.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410