Powrót do aktualności

Złącza M12 dla każdej aplikacji!

23.10.2017

Złącza M12 dla każdej aplikacji!

Wtyki M12 do samodzielnego montażu firmy Phoenix Contact zostały wyposażone w zrewolucjonizowane szybkie przyłącze push in.

Tak jak w poprzedniej wersji, przewody w postaci drutu lub linki z zaciśniętą tulejką kablową mogą być przyłączane przez bezpośrednie ręczne wciśnięcie w komorę przyłączeniową. Dodatkowo, przewody w postaci luźnej linki (bez tulejki) również można w łatwy sposób połączyć – wystarczy odchylić dźwigienkę. Znacznie ułatwiony został także proces odłączania przewodów – odchyla się tą samą dźwignię. Złącze jest więc obsługiwane w pełni bez narzędzi.

Ponadto, do portfolio złącz dodano elementy ze stykami zaciskanymi. Gwarantują one zwartość konstrukcji, a co najważniejsze – można je zastosować w aplikacjach kolejowych.

Wraz ze złączami z przyłączem Quickon, Piercecon i śrubowym, w ofercie Phoenix Contact można znaleźć wszystkie najpopularniejsze techniki przyłączy, w wersji wtyku ekranowanego lub nieekranowanego. Teraz o wiele łatwiej można dokonać wyboru odpowiedniego złącza do transmisji danych, sygnałów lub zasilania.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410