pomorskie

Dystrybutorzy autoryzowani

Eltron www.eltron.plDane teleadresowe
EltronGdańsk

ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk

Telefon: 48/ 58 305 43 52
Fax: 48/ 58 346 28 47
E-mail: gdansk@eltron.pl

Doradca techniczno-handlowy

Mariusz Wyrzykowski
Tel. kom.: +48 664 331 298
E-mail: mariusz.wyrzykowski@eltron.pl

FEGA www.fega.com.plDane teleadresowe
FegaGdańskul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk
Telefon: 58/78 27 910
Fax: 58/78 27 913
E-mail: gdansk@fega.com.pl
Alfa-Elektro www.alfaelektro.plDane teleadresowe
Alfa-elektroChojniceul. Kaszubska 10
89-600 Chojnice
Telefon: 58/ 336 19 70
Fax: 58/ 336 19 71
E-mail: chojnice@alfaelektro.pl
Gdańskul. Żaglowa 2
80-560 Gdańsk
Telefon: 58/ 522 05 00
Fax: 58/ 522 05 01
E-mail: gdansk1@alfaelektro.pl
Gdańskul. Trakt Św.Wojciecha 213E
80-017 Gdańsk
Telefon: 58/ 762 25 00
Fax: 58/ 762 25 01
E-mail: gdansk2@alfaelektro.pl
Gdynia / Kosakowoul. Hutnicza 49 A
81-061 Gdynia
Telefon: 58/ 622 35 50
Fax: 58/ 622 35 50 wew 26
E-mail: gdynia@alfaelektro.pl
Kwidzyn ul. Grunwaldzka 9
82-500 Kwidzyn
Telefon: 55/ 261 77 68
Fax: 55/ 261 76 36
E-mail: kwidzyn@alfaelektro.pl
Malborkul. Koszykowa 2
82-500 Malbork
Telefon: 55/ 270 20 82
Fax: 55/ 270 20 81
E-mail: malbork@alfaelektro.pl
Słupskul. Leszczyńskiego 8
76-200 Słupsk
Telefon: 59/ 844 78 80
Fax: 59/ 844 78 81
E-mail: slupsk@alfaelektro.pl
Tczewul. Jagiełły 15
83-110 Tczew
Telefon: 58/ 562 23 61
Fax: 58/ 532 15 37
E-mail: tczew@alfaelektro.pl  
Wejherowo

ul. Gdańska 51
84-200 Wejherowo
Telefon: 692 402 009, 734 199 233
E-mail: wejherowo@alfaelektro.pl

Kontakt

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o
ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410
Formularz kontaktowy

PHOENIX CONTACT Wielkopolska sp. z o.o.
ul. Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
061/ 44 35 500

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj informacje o produktach, wydarzeniach i nowościach Phoenix Contact.

Zapisz się na newsletter
Zapisz się na newsletter

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij