PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH w Herrenbergu, Niemcy

Najlepsze połączenia

Centrum technologiczne okrągłych złączy wtykowych o wielkościach konstrukcyjnych od M5 do M58.

Firma Phoenix Contact Connector Technology GmbH to centrum technologiczne okrągłych złączy wtykowych w ramach grupy Phoenix Contact. Oprócz okrągłych złączy wtykowych o wielkościach konstrukcyjnych od M5 do M58 firma rozwija, projektuje i produkuje również systemy oprzewodowania oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Produkty można nabywać poprzez światową sieć sprzedaży firmy Phoenix Contact.

Rozwiązania do sygnałów, danych i mocy

W siedzibie firmy w Herrenbergu znajdują się najnowocześniejsze urządzenia do natryskiwania obudów z tworzyw sztucznych, konfekcjonowania kabli, montażu i produkcji mechanicznej.

Oprócz okrągłych złączy wtykowych do sygnałów, danych i mocy obszerna paleta produktów obejmuje także innowacyjne hybrydowe złącza wtykowe. Dzięki międzynarodowym aprobatom oraz licznym wielkościom konstrukcyjnym, kodowaniom i stopniom ochrony asortyment produktów umożliwia indywidualne dopasowanie rozwiązań przyłączy do maszyn, urządzeń, napędów elektrycznych, automatów produkcyjnych oraz urządzeń w aplikacjach infrastrukturalnych.

Wieloletnie doświadczenie

Firma Phoenix Contact Connector Technology GmbH została założona w 1989 roku pod nazwą Coninvers GmbH, a już od 1998 roku jest częścią grupy Phoenix Contact – od 2002 roku jako 100-procentowa spółka zależna. 

Od listopada 2014 r. firma działa pod nazwą Phoenix Contact Connector Technology GmbH. Zarząd spółki zatrudniającej ok. 320 pracowników tworzą Marco Binder i dr Christian Helmig.

Sygnałowe złącza wtykowe

Sygnałowe złącza wtykowe  

Sygnałowe złącza wtykowe

Na potrzeby transmisji sygnałów oferujemy naszym klientom dużą liczbę złączy wtykowych o wielkościach konstrukcyjnych od M5 do M23. W zależności od indywidualnych aplikacji do dyspozycji są wersje 3- i 19-pinowe z połączeniami lutowanymi, zaciskanymi i do wlutowywania.

Złącza wtykowe do transmisji danych

Złącza wtykowe do transmisji danych  

Złącza wtykowe do transmisji danych

Na potrzeby bezpiecznej i szybkiej transmisji danych w aplikacjach przemysłowych i infrastrukturalnych oferujemy ekranowane okrągłe złącza wtykowe o wielkości konstrukcyjnej M8 i M12, pasujące do wszystkich powszechnie stosowanych magistrali obiektowych i sieci.

Złącza wtykowe mocy

Wtykowe złącza mocy  

Złącza wtykowe mocy

Nasi klienci korzystają z pełnego programu, począwszy od strony kabla, poprzez stronę urządzenia, aż po pytkę drukowaną — od kompaktowego złącza M12 do wielkości konstrukcyjnej M58 o bardzo wysokich mocach przesyłowych.

Hybrydowe złącza wtykowe

Hybrydowe złącza wtykowe  

Hybrydowe złącza wtykowe

Bezpieczna i zwarta transmisja sygnałów, danych i mocy za pomocą tylko jednego złącza wtykowego: dzięki naszym innowacyjnym hybrydowym złączom wtykowym klienci oszczędzają czas i miejsce przy realizacji oprzewodowania swojego urządzenia.

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

+49 70 32/92 74 0

Heisenbergstraße 1
D-71083 Herrenberg

Wiecej informacji