PHOENIX CONTACT na świecie

Obecna na całym świecie

Obecna na całym świecie

Mówimy w Twoim języku – w ponad 60 krajach.

Od Finlandii do RPA, od Meksyku do Japonii – jesteśmy blisko Ciebie. Niezwykle ważny jest dla nas osobisty kontakt z naszymi klientami, cenimy relacje międzyludzkie. Dlatego troszczymy się o naszych klientów bez względu na to, gdzie się akurat znajdują.

Siedziby Phoenix Contact

Phoenix Contact ma korzenie w Niemczech, nasza siedziba główna mieści się w Blombergu. Firma powstała w 1923 roku w Essen, rozrosła się wraz ze swymi zadaniami. Dotyczy to zarówno produkcji i techniki, jak i różnorodności produktów i obszarów działalności. Dowiedz się więcej na temat naszych obszarów działalności i poznaj członków Zarządu na naszej stronie internetowej.

Grupa PHOENIX CONTACT

Do grupy Phoenix Contact Deutschland należy dwanaście spółek. Ich zadanie jest proste – oferować klientom najlepsze możliwe rozwiązanie z zakresu elektrotechniki. Więcej informacji na temat grupy Phoenix Contact znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kompetentne doradztwo na całym świecie

Phoenix Contact na świecie  

Kompetentne doradztwo na całym świecie

Najszybsze połączenie z Phoenix Contact – nasze lokalne oddziały. Znajdziesz nas wszędzie na całym świecie, z osobistym doradcą z lokalnego oddziału. Jako „globalny gracz” jesteśmy obecni na całym świecie. Ponieważ nasze produkty i usługi cieszą się popularnością na całym świecie, jesteśmy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

50 spółek zależnych i 30 przedstawicielstw zapewnia kompetentne doradztwo i punktualne dostawy na całym świecie. Na poniższej stronie znajdziesz nasze wszystkie oddziały handlowe na całym świecie. Skontaktuj się z nami.

Broszura firmowa

Broszura firmowa

W naszej broszurze znajdziecie wszystkie informacje dotyczące Phoenix Contact: poznasz nasze produkty, rozwiązania, kulturę pracy i rozwoju. Zobaczysz jak wyglądają procesy produkcyjne w naszych zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Kontakt

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
71/ 39 80 410
Formularz kontaktowy

ul. Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
61/ 44 35 500