PHOENIX CONTACT Power Supplies GmbH

PHOENIX CONTACT Power Supplies GmbH z Paderborn

Lider technologiczny

Centrum kompetencji w dziedzinie technologii zasilania.

Firma Phoenix Contact Power Supplies GmbH skupia w niemieckim Paderborn kompetencje w dziedzinie technologii zasilania. Powstają tu zarówno zasilacze standardowe, jak i rozwiązania indywidualne, które można zamawiać poprzez światową sieć sprzedaży firmy Phoenix Contact.

Innowacje gwarantujące sukces

Zespół doświadczonych konstruktorów Phoenix Contact Power Supplies  

Zespół doświadczonych konstruktorów Phoenix Contact Power Supplies

Niezawodność i żywotność to główne aspekty, które uwzględniamy przy tworzeniu zasilaczy. Naturalnie ma na to wpływ know-how naszego doświadczonego zespołu projektantów, które przejawia się np. przy doborze komponentów.

Odróżniamy się przede wszystkim tym, że w naszych urządzeniach integrujemy funkcje zapewniające długotrwałe korzyści dla naszych klientów. Ułatwiają one korzystanie z naszych urządzeń, chroniąc jednocześnie przed wysokimi kosztami następczymi. Przykładem tego jest SFB Technology, czyli technologia niezawodnego i szybkiego wyzwalania wyłączników nadprądowych.

Połączone kompetencje

Phoenix Contact Power Supplies z Paderborn  

Phoenix Contact Power Supplies z Paderborn

Firma Aptronic AG z Bad Sassendorf należy do grupy już od 2012 r. Od kwietnia 2014 roku wraz z oddziałem zasilaczy firmy Phoenix Contact Electronics z Bad Pyrmont działa w nowej siedzibie w Paderborn. 

W skład zarządu spółki wchodzi prezes zarządu Georg Beretitsch oraz dr Mathias Emsermann.

Produkty standardowe i indywidualne rozwiązania

Zasilacze Phoenix Contact: produkty standardowe i indywidualne rozwiązania  

Indywidualne projektowanie wg specyfikacji klienta

Poza dużym wyborem produktów standardowych projektujemy urządzenia spełniające specjalne wymagania branży medycznej, instalacji budowlanych i sieci informatycznych. Są one dostępne również w postaci rozwiązań integrowanych w budynkach, np. do bankomatów i komputerów przemysłowych.

Solutions for the future

Rozwój  

Nowoczesne rozwiązania do zasilaczy

W przyszłości wymagania dotyczące zasilaczy będą ulegać dalszej indywidualizacji. Dzięki zapotrzebowaniu na inteligentne produkty powstają nowe technologie. W tym zakresie firma Phoenix Contact wykazała swoją specjalistyczną wiedzę technologiczną już w 2007 roku, tworząc SFB Technology, a następnie w 2012 r. technologię ACB i IQ Technology. Urządzenia muszą sobie również radzić z coraz bardziej ekstremalnymi warunkami, na przykład z temperaturami otoczenia do -40°C.

PHOENIX CONTACT
Power Supplies GmbH

+49 5251 / 2886-0

Oberes Feld 1
D-33106 Paderborn

Wiecej informacji