System motywacyjny

System motywacyjny
system motywacyjny

Systemy motywacyjne zbudowaliśmy tak, aby kryteria nagradzania były jasne i zrozumiałe dla wszystkich, dostępne, a także możliwe do modyfikacji w razie zmiany strategii biznesowej lub pojawienia się dodatkowych czynników.

Oferujemy pracownikom atrakcyjny i transparentny system premiowania. Premie uzależnione są od osiągania przez nich wskaźników indywidualnych i zespołowych powiązanych bezpośrednio z celami firmy.

Każdy pracownik wie, jakim wymaganiom powinien sprostać, aby osiągnąć maksymalną kwotę premii. System podwyżek uzależniliśmy od poziomu realizacji planu pracy i zrealizowanego budżetu.

W systemie nagród odzwierciedliliśmy naszą strategię biznesową i wartości firmy.

Worklife balance

worklife balance

Wiemy, że dla naszych pracowników bardzo istotnym aspektem jest work-life balance, dlatego wrożyliśmy elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

Jednym z kluczowych celów, jakie sobie stawiamy, jest również budowanie pozytywnej atmosfery.

Aktywnie wspieramy pracowników dostarczając narzędzia i usługi pomagające zrównoważyć, pogodzić i zarządzać stresem rodzącym się w wymagającym środowisku zawodowym i przenikającym w obszar życia prywatnego. W ramach programu LUX MED, nasi pracownicy mają możliwość np. skorzystać z poradni zdrowia psychicznego, w tym konsultacji psychiatry, psychologa, seksuologa oraz neurologopedy.

Organizujemy m.in. szkolenia z psychologiem czy kurs samoobrony.

Mamy głębokie przekonanie, że nasz sukces zależy od sukcesu i zadowolenia naszych pracowników.

 

+48 71 39 80 471

Ewelina Koszela

Ewelina Koszela

Specjalista ds. Personalnych